Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Planmeca - 45 let úspěchů ve stomatologii

 

V roce 2016 slaví společnost Planmeca, finský výrobce vybavení pro stomatologii, 45 let od svého založení. Její zakladatel a prezident Heikki Kyöstilä přičítá tento úspěch orientaci své společnosti na vědu a výzkum a jasné vizi budoucího vývoje v oboru.

Společnost Planmeca dnes nabízí vše, co je potřeba na moderní stomatologické klinice – špičkové zubní soupravy, nejnovější přístroje pro 2D a 3D snímkování, uživatelsky příjemné vybavení pro aplikace CAD/CAM i jedinečná softwarová řešení. Planmeca se sídlem v Helsinkách je největší soukromou společností působící v tomto odvětví.

Silná pozice na světovém trhu

Heikki Kyöstilä sleduje vývoj společnosti, kterou založil, v kontextu vývoje celé stomatologie. Před 45 lety, v roce 1971, vycítil příležitost na trhu se stomatologickým vybavením. Se zkušenostmi z oboru, které získal při zastupování německých výrobců, se rozhodl založit svou vlastní společnost.

„Byla za tím spousta tvrdé práce a také touha dokázat, že i ve Finsku umíme vyrobit špičkové stomatologické vybavení. Dnes je Planmeca světovou jedničkou v oboru stomatologických technologií.“, říká Heikki Kyöstilä.

Zaměření na vědu a výzkum

Heikki Kyöstilä je přesvědčen o tom, že za úspěchem společnosti stojí dlouhodobé zaměření na vědu a výzkum, které přináší jedinečné inovace již desítky let. Do oblasti vědy a výzkumu společnost investuje téměř 10% svého ročního obratu.

„Jako soukromá společnost máme plně pod kontrolou svou budoucnost a můžeme si stanovovat dlouhodobé cíle v oblasti vědy a výzkumu. Ty jsou pak hnacím motorem našich inovací. Úzce také spolupracujeme se stomatology a špičkovými univerzitními pracovišti.“

Plány do budoucna

Společnost Planmeca nabízí již téměř půl století špičkové stomatologické vybavení. A samozřejmě hodlá zůstat jedničkou v tomto oboru i nadále. Jaká je ale budoucnost stomatologie a technologií ve zdravotnictví? Heikki Kyöstilä se domnívá, že budoucnost je v digitalizaci oboru.

„Naším cílem je navrhovat a vyrábět špičková digitální zařízení, která vzájemně spolupracují bez nejmenších problémů. Abychom toho dosáhli, představili jsme jako první v oboru bohatý ekosystém navzájem propojených zařízení, softwaru a služeb. Naše jedinečné portfolio zahrnuje vše, co je potřeba pro stomatologickou kliniku využívající nejmodernější technologie: nejrůznější varianty 2D a 3D snímkování, digitální ošetření, CAD/CAM systémy i potřebný software.“

„V naší společnosti máme za všech okolností neustále na mysli budoucnost. Možnosti, které nabízejí CAD/CAM systémy a 3D nebo dokonce 4D snímkování, jsou nekonečné. Věřím tomu, že nikdo jiný nedokáže stomatologii připravit na budoucnost lépe než Planmeca.“

Zástupce Planmeca pro Českou republiku a Slovensko:
PRODENTA s.r.o. | ČR: +420 602 705 579 | SR: +421 910 302 329 | info@prodenta.cz | www.prodenta.cz

 

Datum: 20.4.2016 12:11:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště