Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Pi Dental nabízí kompaktní řešení pro zubní laboratoře

 

Vytvořit dokonale padnoucí zubní náhradu je cílem každého laboranta. Pomůže mu s tím řešení od maďarské společnosti Pi Dental, kterou na výstavě InDent zastupuje firma Dentas.

Výrobce laboratorních přístrojů je na trhu více než dvacet let. „Udržuje krok s nejnovějšími trendy, ke kterým patří digitalizace. Proto nabízí CAD/CAM systém, což je skener propojený s počítačem se softwarem Exocad, kompaktní frézovací jednotku vhodnou i do menších zubních laboratoří a sintrovací pec,“ popsal ředitel společnosti Dentas Deško Szücs.

Prvním krokem k vyrobení dobré zubní náhrady je kvalitní otisk zubů pořízený v ordinaci. „Z něj vyrobí technik sádrový model, který skener nasnímá a digitálně ho zpracuje,“ řekl Szüsc. Poté v počítači vytvoří zubní náhrady a přenese data do frézovací jednotky. „Ta pak do patnácti minut vyrobí požadovanou náhradu,“ doplnil ředitel společnosti.

Než se náhrady z některých materiálů vloží do úst, musí se vysintrovat. Právě k tomu slouží třetí přístroj. Poté už je zubní náhrada připravená k použití.

Datum: 26.5.2017 8:52:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště