Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Náhrada zubů pomocí implantátů metodou All on 4 - MUDr. Jiří Škrdlant

 

pátek 27. května, 14:00-15:00

Požadavky na funkčnost, estetiku a rychlost léčby při náhradě chrupu u pacientů se zbytkovými zuby stojí často na vrcholech pomyslného trojúhelníku potřeb. Takové požadavky je pomocí tradičních i moderních postupů těžké splnit. All on 4 je postup okamžité rekonstrukce celého zubního oblouku horní i dolní čelisti pomocí implantátů. Metoda využívá dostupnou kvalitní kost,  vyhýbá se se rizikovým strukturám a eliminuje nutnost použití augmentačních postupů (sinuslift). Okamžitá rekonstrukce a zatížení je pak provedeno provizorní podmíněně snímatelnou náhradou. Celý výkon od zahájení chirurgického ošetření po fixaci provizorní náhrady vyžaduje 4 až 5 hodin práce. Pak může pacient fixní náhradu okamžitě používat. Metoda All on 4 přináší velkou indikační šíři, redukované náklady, zároveň výbornou estetiku i okamžitou funkci.

MUDr. Jiří Škrdlant

V roce 1989 promoval na Stomatologické fakultě UK v Plzni. V roce 2002 otevřel první pracoviště mikrochirurgické endodoncie v ČR, které se později stalo i prvním výukovým pracovištěm v ČR v tomto oboru. Od roku 2009 působí jako vedoucí lékař, školitel a specialista v oboru mikroskopické endodoncie a implantologie v zubní klinice Studio 32.

Je autorem řady publikací, pravidelně přednáší na odborných akcích v ČR i v zahraničí. Vede praktické kurzy a stáže (převážně na témata endodoncie a implantologie). Je školitelem Nobel Biocare, leadera v dentální implantologii. Je recenzentem odborného a vědeckého časopisu Stomatológ. V roce 2010 vytvořil první komplexní postgraduální vzdělávací program v endodoncii – I love endo. Patří k zakládajícím členům odborné stomatologické společnosti ProMikro, které byl v letech 2007-2013 prezidentem. Je členem představenstva České stomatologické komory.

Datum: 6.1.2016 11:53:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště