Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Konference s veletrhem InDent 2015 - moderní trendy ve stomatologii

 

InDent – mezinárodní dentální veletrh a konference se bude v roce 2015 konat na brněnském výstavišti od čtvrtka 14. do soboty 16. května. Pořadatelem se od letoška stává společnost Veletrhy Brno, která při přípravě InDent spolupracuje s časopisem Stomateam.

Brněnský InDent navazuje na několik předchozích ročníků konaných v Ostravě. Vkladem Brna do letošního a dalších ročníků jsou mimo jiné prostory, ve kterých se InDent 2015 koná. Kongresový pavilon E nabízí pod jednou střechou jak nové variabilní kongresové prostory, tak prostor pro veletrh a stravování účastníků. Pavilon E je propojen s hotelem Holiday Inn a v jeho těsné blízkosti se nachází i hotely Voroněž I a Voroněž II, účastníci mají tedy dostatek možností ubytování v různých cenových kategoriích v krátké docházkové vzdálenosti od místa konference a veletrhu. Výhodou je také dobrá dostupnost ze Slovenska a zkušenosti firmy Veletrhy Brno s organizací veletrhů a kongresů.

registrace návštěvníků

registrace na konferenci

Konference InDent 2015
Konference InDent 2015 bude probíhat 15. – 16. 5. a je rozčleněna do tří sekcí: zubní lékař, zubní technik, dentální hygienista a sestra. Podtitulem konference jsou moderní trendy ve stomatologii a pořadatelé sestavili program z přednášek zkušených lékařů, zubních techniků, hygienistů a dalších lektorů. Pozvání přijali i přednášející ze Slovenska. Podívejte se na přednášející a abstrakta a vědecký sekretariát konference.

Z programu konference vybíráme:

Pro zubní lékaře:

MUDr. Ladislav Gregor: Minimálně invazivní filozofie v estetické léčbě frontálních zubů „Progressive treatment concept“; MUDr. Radoslav Lacina: Řešení erozivních a abrazivních defektů, určeno pro zubní lékaře a zubní techniky; MUDr. et MUDr. Gabriela Pavlíková: Indikace typů spojů abutment - implantát (navazuje workshop); Kostní piezochirurgie (navazuje workshop); doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc.: Nové trendy v regeneraci parodontu a alveolárního výběžku.

Pro zubní techniky:

Jakub Hošek: Reprodukce barev zubu, určeno pro zubní techniky a zubní lékaře; Jochen Peters: Estetika, funkce a okluze by J. Peters; Ondřej Adam: Inspirováno funkcí; Peter Kriška: Keramická fazeta bez preparácie; Mgr. Andrej Lukáš: Využitie CAD-CAM pri plánovaní a kombinovaných prácach; Pavel Metelka, DiS.: Jak efektivně řešit mezičelistní vztahy na „Inhouse technologiích".

Pro dentální hygienistky a zdravotní sestry:

MUDr. David Urie: Dentální hygienistka - specialista na prevenci; doc. MUDr. Eva Gojíšová: Péče o budoucí maminku a dítě; MDDr. Karolína Floryková: Hygiena u dětského pacienta; Mgr. Petra Křížová: Komunikace, etika, spolupráce, ekonomika, management; Mgr. Marta Križanová: Prevencia a ošetrenie periimplantitíd v praxi DH.

Účastnický poplatek pro zubní lékaře činí 4 900 korun, pro zubní techniky, dentální hygienisty a sestry 3 900 korun, studenti se mohou zúčastnit celé konference za 500 korun. Připraven je i balíček pro lékaře + 1 osobu, účastnický poplatek zahrnuje i stravování a vstup na InDent párty. Zahájení všech sekcí je v pátek 9:15 a program jednotlivých sekcí pokračuje od půl desáté do 17 hodin, aby se účastníci mohli pohodlně přesunout na InDent párty. Sobotní program všech sekcí končí kolem 15. hodiny. Konference je kreditovaná, každý účastník obdrží 10 kreditů.

Videopozvánka na konferenci

Registrace na konferenci

Veletrh InDent 2015
Na jsou veletrhu přihlášeny desítky firem téměř ve všech bodech nomenklatury. Veletrh InDent 2015 tedy poskytne návštěvníkům průřez celou dentální branží, nechybí významní dovozci a výrobci působící na českém trhu - například Colgate-Palmolive, GlaxoSmithKline, RODENTICA CS, ze Slovenska například Eur-Med Slovakia. V prostoru veletrhu, v přízemí pavilonu E, bude postavena demo ordinace s auditoriem, ve které budou probíhat workshopy, prezentace a praktické ukázky. Na workshopy Philips je třeba se registrovat.

Generálním partnerem veletrhu a konference InDent 2015 je OMS Dent, hlavním partnerem je Colgate, dalšími partnery jsou firmy Prodenta, Everydent a Special Care.

Základní vstupné je 300 korun, po registraci 150 korun. Veletrh je otevřen od 9 do 18 hodin, v sobotu do 16 hodin. Pokud se chystáte na návštěvu veletrhu InDent ze severní Moravy, můžete využít autobusového zájezdu.

Seznam vystavovatelů ke konci března

InDent párty se zpěvačkou Tonyou Graves
InDent vždy nabízel vystavovatelům i návštěvníkům velmi oblíbené společenské akce. I v Brně tedy proběhne InDent párty (15. 5. večer) s jihomoravskou gastronomií, vínem a v neposlední řadě i možností navázat neformální vztahy s obchodními partnery i zákazníky. Párty je umístěna pod funkcionalistickou věží pavilonu G z roku 1928, pódium bude stát v pavilonu G2. Ve venkovním prostoru se chystá grilování a cimbálová muzika Grajcar, hlavním účinkujícím na pódiu bude Tonya Graves se svou skupinou. Vystavovatelé a účastníci konference si mohou na místě dokoupit vstupenky pro své blízké, přátele a obchodní partnery po 700 korunách.

Brno nabízí i další možnosti zábavy a společenského vyžití, dokonce i v prostoru výstaviště. Od prosince 2014 je v bývalém pavilonu D otevřeno science centrum VIDA! zaměřené na interaktivní edukativní zábavu. Účastníci konference mají vstup do centra VIDA! levnější o 20 %. VIDA o muzejní noci

Doporučujeme v Brně zůstat i v sobotu večer, protože začíná unikátní muzejní noc.

Datum: 7.4.2015 8:32:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště