Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Keramická fazeta bez preparácie - Peter Kriška

 

sobota 16. května, 11:00 – 12:00

 V každodenní praxi se držíme hlavně zažitých, osvědčených pracovních postupů, což nám dává pocit pevné půdy pod nohama a vede k předvídatelným výsledkům a je to tak správně. Vývoj materiálů však posouvá možnosti jejich použití dále, čímž rozšiřuje hranice indikací. Jednou z,, nových "možností jsou bezpreparačné aditivní keramické fazety. Může jít o mini intarzie doplňující tvar zubu, přes opravy zlomenin až po rozsáhlé rekonstrukce chrupu. Přednáška přiblíží možnosti, způsob i úskalí ošetření aditivními nonprep fasety.

Peter Kriška, zubní technik

Zubní technik ze Slovenska Peter Kriška má za sebou již 25 let praxe. Svou profesní dráhu zahájil ve špičkově vybavené zubní laboratoři pod vedením renomovaného odborníka a učitele p. Mikuše. Absolvoval množství odborných školení na zásuvné spoje, implantáty ad., především však na keramickou protetiku u lektorů zvučných jmen, jakými jsou např. Axel Seeger, Klaus Muterthies či Willi Geller.

V roce 1993 založil privátní zubní laboratoř a od roku 1998 se úspěšně věnuje rozsáhlé lektorské činnosti (školení, přednášky) se zaměřením na keramickou protetiku a to nejen na Slovensku, ale také v Čechách a v Polsku.

Datum: 23.2.2015 14:42:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště