Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Kartáček Genius vám prozradí, jak dobře jste si vyčistili zuby

 

Nejmodernější elektrický zubní kartáček představuje na InDentu společnost Oral-B, která je světovou jedničkou na trhu v tomto segmentu.

Hlavní výhodou modelu Genius je takzvaná detekce pozice. „Člověk si ho přes Bluetooth spáruje s chytrým telefonem a v aplikaci hned vidí, jak dobře si čistí zuby a které oblasti vynechal,“ popsala leaderka obchodního týmu reprezentantů Oral-B pro Českou republiku a Slovensko Marcela Hájková.

Zároveň má kartáček trojitý tlakový senzor. „Lidé totiž často na manuální kartáčky tlačí, což může způsobit defekty na zubech. Genius vás na to upozorní rozsvícením červené kontrolky a zpomalením pohybu, čímž se předejde poškození zubů,“ vysvětlila Hájková.

Jeho další výhodou je malá kulatá hlavička Oral-B. „Tu jsme vyvinuli společně se zubaři a dentálními hygienistkami na základě zkušeností z praxe. Naše hlavice obklopí každý zub a lépe se dostane do mezizubních prostor i větších mezer,“ řekla Hájková.

Návštěvníci InDentu si ve stánku Oral-B mohou model Genius přímo vyzkoušet. „Seznámí se také s celým naším portfoliem. Pro odborníky pak máme připravené edukační materiály,“ vyjmenovala Hájková.

Doplnila, že si společnost připravila na veletrh speciální ceny na kartáčky i náhradní hlavice. „Jsou nejnižší na trhu a platí pouze po dobu InDentu,“ sdělila.

Datum: 25.5.2017 16:40:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště