Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Ještě fluoriduješ, nebo už čistíš? - MUDr. Petr Bednář, PhD

 

sobota 27. 5. 2017, 14,00 – 15,00

Přednáška je cílenou polemikou s nedávno distribuovaným textem a oficiálním názorem na prevenci zubního kazu. Rozebereme si postupně jednotlivá doporučení a argumenty kolektivu autorů a veřejně se pokusíme ukázat, jak je současná, na lékařských fakultách vyučovaná jako jediná správná, preventivní nauka v zubním lékařství zaostalá, bezzubá a prakticky nenabízí v prevenci zubního kazu nic použitelného. Že se tam, najde alespoň nějaký obhájce, co bude mít nachystané „evidence based“ argumenty.

MUDr. Petr Bednář, PhD

Centrum zdravých zubů s.r.o., Úpice

Promoval na Lékařské fakultě UK HK v roce 1996. 11 let pracoval na Stomatologické klinice HK jako asistent a odborný asistent na Oddělení záchovné stomatologie a endodoncie. Byl garantem několika předmětů pregraduální výuky a aktivně se podílel na teoretické i praktické výuce studentů. Od roku 2001 je externím spolupracovníkem a konzultantem Ústavu soudního lékařství v Hradci Králové a také soudním znalcem v oboru Stomatologie. Je autorem řady přednášek a kurzů u nás i v zahraničí. 

Od roku 2001 na částečný úvazek pracoval jako specialista v soukromém zařízení D.C.M v Hradci Králové. 

Od září roku 2007 do ledna 2010 pracoval v D.C.M. na plný úvazek jako vedoucí lékař pobočky v Úpici.

Od roku 2000 je členem Společnosti preventivní stomatologie (www.zubari.cz) a od roku 2009 certifikovaným instruktorem ITOP (Individuálně trénované orální prevence).

Od ledna 2010 došlo k oddělení od D.C.M. kliniky s.r.o.

Datum: 29.11.2016 16:28:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště