Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

ItalDent nabízí výrobky pro dentální hygienu z Anglie

 

Vysoké náklady za spotřební materiál přiměly anglického zubaře k tomu, aby si začal vyrábět vlastní produkty. Ty nově zařadila do nabídky i společnost ItalDent a představuje je na letošním veletrhu InDent.

Mezi zajímavé výrobky patří například pasta pro profesionální dentální hygienu. „Stojí dvě stě padesát korun, takže zákazník zaplatí za gram korunu. Běžně přitom vyjde tuba na více než tisíc korun,“ informovala obchodní a marketingová ředitelka společnosti ItalDent Jana Pochvalovská.

Firma na veletrhu nabízí také kompozitní materiály Enamel Plus, matricový systém ENA MATRIX, lupové brýle SwissLoupes – SandyGrendel či novinku od firmy Smile Line, kterou je světlo Smile Lite MDP. „To umožňuje dělat profesionální fotografii ve stomatologii za pomocí mobilního telefonu. Zubaři si tak nemusí kupovat složitější přístroje,“ popsala Pochvalovská.

Pro zákazníky připravil ItalDent veletržní ceny i zajímavou akci. „K prvnímu nákupu dáváme do vyprodání zásob zdarma zrcátko značky Zirc,“ doplnila obchodní a marketingová ředitelka.

 

Datum: 25.5.2017 16:30:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště