Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

InDent párty 2017


Konference InDent by byla bez pořádného povyražení jako doktor bez pacientů. Proto jsme jako pomyslnou třešničku na dortu připravili INDENT PÁRTY. Ta se uskuteční v pátek 26. května od 19 hodin v našem nejkrásnějším pavilonu A1. Je to úžasný prostor v těsné blízkosti kongresového pavilonu E i nejbližších hotelů Holiday Inn a Voroněž. Kromě pavilonu zabereme i přilehlou venkovní plochu, kde vás čeká šťavnatá grilovačka.

Na rozjezd tak trochu bigbeatová cimbálovka

Těšte se na bohatý raut, který okoření Cimballitica - Grajcar. I když by se mohlo zdát, že se jedná o klasickou lidovou cimbálovku, tak její „bigbeatový“ repertoár tvoří světové hity jako např. Bohemian Rhapsody, Nothing Else Matters nebo ústřední melodie z westernu Tenkrát na západě.

DJ SCHAFFF vás naladí na BARMANSKOU SHOW

Krev v žilách všem během večera uvaří nejlepší brněnský DJ – DJ SCHAFFF, dynamický pouštěča skandální tanečník. Má jediný cíl: taneční parket přeplněný nadšenými lidmi všech věkových kategorií, kteří s úsměvem na tváři tančí jako gepardi salónů. Pro podporu dobré nálady obdrží každý voucher na lahodný drink se slosovatelným útržkem. Z párty si tak možná odnesete kromě zážitků i kvalitní tekutou cenu. Až vás tanec unaví, oddechnete si u baru, kde si vychutnáte drinky s tematickými jmény, jako Extrakce, Narkóza, Zubní kámen, Amalgám či Kleště. Samozřejmě nebude chybět BARMANSKÁ SHOW!


Program InDent párty

  • 19:00    příchod hostů, welcome drink
  • 19:15    zahájení večera, otevření rautu a venkovní grilování za doprovodu Cimballiticy
  • 21:30    DJ SCHAFFF
  • 22:30    ohňostroj IGNIS BRUNENSIS - prelude THEATRUM PYROBOLI
  • 23:00    v rytmu disco - DJ SCHAFFF

Věříme, že si na InDent párty odpočinete od každodenních starostí navážete nové kontakty i přátelství a hlavně si odnesete nezapomenutelné zážitky.

O tento zážitek určitě nechcete připravit ani své partnery, kamarády a blízké. Proto neváhejte a doobjednejte jim vstupenky u Šárky Chovančíkové za 1000 Kč.

 

Datum: 11.5.2017 17:44:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště