Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Ferrule effect - důležitost supragingiválních zubních tkání pro klinickou úspěšnost postendodontického ošetření - MUDr. Ladislav Gregor

 

pátek 27. května, 10:15-11:15

Obsahem přednášky je popis problematiky zbytkových zubních tkání po endodontickém ošetření. Možnosti výběru čepu a management získávání ferrule zahrnující protetický management, gingivektomii, plastiku kosti a ortodontickou extruzi.

MUDr. Ladislav Gregor

* asistent - University of Geneva, Switzerland
* privátní praxe - Sorriso Dental Clinic – Brno, Česká Republika

  • 2005 – ukončil studium stomatologie na Masarykově Univerzitě v Brně
  • 2005 - 2007 – asistent - Fakultní nemocnice U Sv. Anny v Brně
  • od 2007 – asistent - Departement of Cariology and Endodontics Dentistry, School of Dentistry, University of Geneva, Switzerland
  • od 2007 – privátní praxe – Sorriso Dental Clinic - Brno, Česká Republika
  • od 2009 – ACTA – University of Amsterdam – PhD doktorandské studium

V současnosti dělí svůj pracovní čas mezi Univerzitní kliniku v Ženevě, kde má na starosti praktickou výuku studentů zubního lékařství, výzkum nových dentálních materiálů na Univerzitě v Amsterdamu ACTA a zubní kliniku Sorriso v Brně, kde se zaměřuje na estetickou stomatologii a implantologii.

Ve spolupráci s prof. Krejcim (Ženeva) prof. Feilzerem (Amsterdam) se zabývá výzkumem kompozitních materiálů a adhezivních systémů. Publikoval několik článků na téma adhezivní stomatologie (Journal of Adhesive Dentistry, American Dental Journal, Journal of Oral Sciences) přednáší a vede praktické kurzy (Švýcarsko, Řecko, Velká Británie, Maďarsko, Slovensko)

Datum: 20.1.2016 8:47:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště