Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Efektivní dentální team. „Souhra je klíčem k harmonii…nejen v hudbě“ - Jiří Sedláček

 

pátek 26. 5. 2017, 9,45 – 10,45

Jak se pozná kvalitní spolupráce zubní ordinace se zubní laboratoří? Existuje ideální spolupráce ordinace s laboratoří? Jak zařídit aby spolupráce ordinace a laboratoře byla ideální? Toto vše jsou otázky, na které Jiří Sedláček společně se zubními lékaři hledá odpovědi a ukazuje jednoduchá a funkční řešení.

V hodinovém vystoupení ukáže Jiří Sedláček na základě svých 30 letých zkušeností jak nové technologie  posunují  komunikaci zubní ordinace a laboratoře na novou úroveň.

Součástí bude i nový pohled na ekonomiku snímatelných náhrad a I-čkové kódy v zubní laboratoři a vysvětlení, proč jsou I-čkové kódy větší problém v zubní laboratoři než v ordinaci. Přednáška je vhodná jak pro zubní lékaře, tak i pro zubní techniky.

Jiří Sedláček

Po ukončení SZŠ v Brně nastoupil v roce 1987 na II. zubní kliniku v Brně na úsek snímatelné zubní náhrady. V roce 1992 získával první zkušenosti s fixními náhradami a s provozem zubní laboratoře v Německu. V roce 1994 založil v Brně společně se dvěma zubními lékaři malou kliniku se dvěma ordinacemi a laboratoří. V roce 1997 z kliniky odešel, vyčlenil z ní zubní laboratoř a jejímu rozvoji se věnuje dodnes. Jako velký fanoušek moderních technologií koupil v roce 2009 první 3D skener . Dnes zubní laboratoř JS Lab pracuje se šesti  3D skenery a pěti CNC frézami, zaměstnává 22 zubních techniků, funguje jako frézovací centrum a školící centrum CAD/CAM technologie a pružných protéz. Svoje zkušenosti, know-how a mnoho dalšího sdílí se zubními techniky, lékaři i pacienty na svých webových stránkách a presentacích.

Datum: 2.2.2017 8:59:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště