Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

DIGITAL SMILE DESIGN - KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE - Petr Myšička

 

pátek 27. května, 9:45-11:15

Digital smile design přináší nový rozměr do naší každodenní praxe. Není nic důležitějšího než spokojený pacient s estetickou a zároveň funkční rekonstrukcí. Digital smile design nám dovoluje nejen že simulovat finální náhradu přímo v ústech pomocí mock-upu, ale také řídit průběh plánovaného zákroku ještě dávno před tím, než začneme s léčbou a protetickou prací. O to více umožňuje pacientovi se rozhodnout pro protetický zákrok, jelikož sám na sobě uvidí, jak bude budoucí náhrada vypadat. V dnešní době jsou naši pacienti náročnější na estetiku a Digital smile design je výborná cesta, jakou se vydat, pokud jim chceme ukázat, co jim můžeme a nemůžeme nabídnout.

Názorně Vám představím mé dvě poslední pacientky, kde jsme využili Digital smile design nejen pro plánované prodlužování korunek, ale zároveň pro hledání nové linie úsměvu, středové čáry a celkových proporcí v dutině ústní. Step by step postup od původního wax upu, ordinační a  laboratorní fáze až po nasazení finálních korunek. 

 

Petr Myšička

Ukončil studium zubního technika v roce 2005 na Střední zdravotnické škole v Ústí nad Labem. Tentýž rok začal pracovat jako zubní technik v soukromé laboratoři v Jablonném v Podještědí. V roce 2008 nastoupil na kliniku Asklepion kde dále rozvíjel své znalosti a dovednosti především v pracích na implantáty a estetické protetice. V roce 2010 se rozhodl prohloubit znalosti v estetické protetice a využil tak příležitosti pracovat pod vedením Jakuba Šopince v JŠ Ceramic také v Praze. Začátkem roku 2013 získal nabídku pracovat pro prestižní Anglickou kliniku Brighton Implant clinic na jihu Anglie v Brightonu, kde se nejvíce věnuje estetickým rozsahlým rekonstrukcím. Absolvoval nespočet kurzů se zaměrením na keramiku, naposledy master kurz pod vedením Augusta Bruguery v Londýně. V roce 2014 získal první místo v prestižní Anglické souteži Aesthetic dentistry Awarads v kategorii Single implant case a druhé místo v kategorii Veneers. V roce 2015 vyhrál ve třech katerogoriích - Single implant crown, Multiple implant case, Restorative Case a stal se zároveň Aesthetic Dental Technican of the Year 2015. Tentýž rok se stavá Ivoclar Opinion Leader pro Anglii a Českou Republiku a pořádá odborné kurzy a přednášky nejen v ČR ale i v Anglii. Dále publikuje své odborné články v prestižních anglických časopisech jako jsou Private Dentistry, The Technologist, Aesthetic Dentistry Today, Laboratory. Koncem roku 2015 se jeho práce dostala mezi TOP 5 prací v celosvětové odborné soutěži Zerodonto. Počátkem roku 2016 otevírá svou laboratoř PM Dental Studio taktéž v Brightonu.

Datum: 23.11.2015 12:49:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště