Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Dentální implantáty BioniQ® jednoduše a efektivně

 

Na základě dvaceti let zkušeností a sledování nejmodernějších trendů v zubní implantologii vyvinula společnost LASAK nový implantační systém BioniQ®, který byl na český trh uveden v roce 2013. Koncepcí implantologického systému BioniQ® je jednoduchost a efektivita; BioniQ® nabízí vysokou úroveň ošetření za rozumné náklady. Byl navržen tak, aby plnil vysoké nároky lékaře na komfort ošetření i vysoká očekávání pacienta na estetický výsledek.

Díky jediné protetické platformě je logisticky nenáročný a pro uživatele tedy jednoduchý a efektivní. Nástroje pro kost vysoké i nízké denzity jsou uspořádány v logické a pracovní posloupnosti v jedné chirurgické kazetě. Ve stejném insertu naleznete také nástroje pro protetickou fázi ošetření. Obzvlášť pevné kuželové spojení implantát-pilíř představuje jedinečnou kombinaci čtyř stabilizujících konstrukčních prvků, které zajišťují vysokou estetiku, stabilitu a flexibilitu. Implantáty jsou opatřeny nejmodernější povrchovou úpravou – hydrofilním, bioaktivním povrchem, který společnost LASAK uvedla jako první na evropský trh a je již patnáctiletou klinickou praxí prověřen. BIO povrch umožňuje bezpečné časné a okamžité zatížení.

Na implantáty BioniQ® je poskytován dvacetiletý garanční program. Jako tuzemský výrobce poskytuje navíc společnost LASAK svým zákazníkům flexibilní, okamžitý servis a dokonalou podporu, ať již při řešení individuálních požadavků pro pacienty nebo akutních situací.

www.lasak.cz

Datum: 24.4.2015 12:30:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště