Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Bezdrátový skener Trios 3 zrychluje výrobu otisku zubů

 

Jen jednu minutu. Za tak krátkou dobu dokáže vytvořit digitální otisk celé ústní dutiny bezdrátový skener Trios 3 od společnosti 3shape. Tuto novinku z veletrhu IDS představuje na InDentu společnost BELdental.

 

Sken odstraňuje nepřesnosti, které vznikají při otlačování zubů do otiskovacích hmot. „Navíc ihned doputuje přes internet k laborantovi, takže nevzniká zbytečná časová prodleva,“ popsal produktový specialista firmy BELdental Tomáš Pešek.

Návštěvníci stánku se mohou těšit i na další produkty, například drátovou variantu skeneru. „Navíc máme připravené i zajímavé semináře s diplomovaným zubním technikem Martinem Ebringerem,“ řekl Pešek. V pátek ve 14 hodin se bude přednáška věnovat intraorálnímu skenování. O hodinu později zase integraci intraorálního skeneru do procesu ve stomatologii. Trojlístek uzavře v 16 hodin lekce o on-line spolupráci ortodonticky a stomatologa v estetice frontálního úseku.

Zájemci si mohou v expozici také zasoutěžit. „Musí se pokusit co nejrychleji naskenovat jednu z modelových čelistí. Výherce dostane hodnotnou či minimálně chutnou cenu,“ pozval na stánek Pešek.

Datum: 25.5.2017 16:00:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště