Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

InDent
- - -

Mezinárodní dentální konference s výstavou

Čerstvé novinky z letošního IDS 2017 představí firma ItalDent s.r.o.


Vybíráme čtyři nejdůležitější novinky od hlavní partnera InDentu, které nelze pominout:


1.     Italský výrobce Micerium reaguje na ukončení prodeje systému Triodent a uvádí na trh ENA MATRIX. Vše je kompatibilní s nástroji systémů Triodent, Palodent V3 a Stevenson. NiTi kroužky, svisle bombírované matrice (které lze snadno i tvarovat) a plastové vlnité klínky. Vše uzpůsobeno k praktickému uchopení pinzetou s nýtkem a kleštěmi na kroužky.

2.     Letošní novinkou organizačního systému ZIRC je důmyslná kazeta na nástroje, která splňuje ty nejnáročnější požadavky uživatele. Její SLIM velikost spoří místo v ultrazvukové čističce a autoklávu. AKCE INDENT: 1 + 1 ZDARMA! PRO PRVNÍCH 50 OBJEDNÁVEK.

 
3.     Profesionální dentální fotografie už dostupná všem! Švýcarská firma Smile Line přichází s převratnou novinku pro fotografování v dentálním sektoru – Smile Lite MDP. Už žádné aplikace, kalibrace a speciální školení! Přijďte – budeme mít na stánku k vyzkoušení.

 
4.     NOVINKOU v ortodontickém sektoru je naše výhradní zastoupení amerického výrobce prémiových drátů a ostatního ortodontického sortimentu G&H Orthodontics.


Váš dodavatel prvotřídního stomatologického materiálu
www.italdent.cz

Datum: 3.5.2017 9:59:00

Hlavní partner


Mediální partner


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště