Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IKHR 2016
19.10.2016

X. Interaktivní konference hojení ran

IKHR 2016 - závěrečná zpráva

11.11.2016

Jubilejní desátý ročník konference proběhl 19. října 2016 na brněnském výstavišti. Zúčastnila se jej stovka posluchačů, především lékařů a sester z českých i moravských nemocnic, ale také dalších odborníků zastupujících ambulantní péči, léčebny dlouhodobě nemocných, domácí péči aj. Pořadateli byla Česká společnost pro léčbu rány, I. chirurgická klinika LF MU a FN u sv. Anny v Brně a společnost Veletrhy Brno a.s. Záštitu nad konferencí převzali ředitel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Martin Pavlík, prezidentka České asociace sester Martina Šochmanová a náměstkyně pro ošetřovatelskou péči FN u sv. Anny v Brně Jana Zvěřinová. Generálním partnerem konference byla společnost HARTMANN - RICO a.s.

IKHR 2016 - závěrečná zpráva

Program X. interaktivní konference hojení ran

13.10.2016

Za necelý týden odstartuje na brněnském výstavišti konference hojení ran, jejímž hlavním tématem je léčba ran onkologicky nemocných.

Program X. interaktivní konference hojení ran

HARTMANN – RICO - generální partner konference

31.8.2016

Generálním partnerem X. interaktivní konference hojení ran je společnost HARTMANN – RICO, která na českém trhu působí již od roku 1991 a patří mezi špičkové výrobce a distributory zdravotnických a hygienických prostředků.

HARTMANN – RICO - generální partner konference
1

Fotogalerie

Generální partner

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště