Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Land Rover Defender policejní / vojenská verze

 

PROFIL EXPONÁTU

Exponát: Land Rover Defender policejní / vojenská verze
Kategorie:
Vojenská a bezpečnostní technika
Umístění: Volná plocha před pavilonem P
Výrobce: Dajbych, s.r.o.
Vystavovatel: Dajbych, s.r.o.

Stručná charakteristika exponátu

Nová generace Land Rover Defender 110 off-roadově upravená společností Dajbych a vybavená potřebným příslušenstvím, který se vyznačuje praktičností, jednoduchostí a velmi dobrými offroad schopnostmi. Jde vlastně o specifikaci se vším důležitým, která je výchozím základem a konečný uživatel jej může doplnit pro své specifické potřeby.

Podstatným faktorem pro zavedení do výzbroje je původ automobilu – vyrábí se v nejmodernější továrně ve slovenské Nitře, veškeré úpravy pak probíhají v kompletně české společnosti Dajbych, případně jejích českých partnerů.

Výjimečné jsou jeho off-road schopnosti díky velkým nájezdovým úhlům (37,5 ° / 28 ° / 40 °), světlé výšce až 291 mm, brodivosti 90 cm či systému Terrain response včetně redukční převodovky a uzávěrek mezinápravového a zadního diferenciálu. Přitom jde o pohodlný a snadno ovladatelný moderní vůz. Důležité jsou i další praktické parametry: max. hmotnost taženého přívěsu 3,5 t, max. zatížení střechy 300 kg statické / 168 kg dynamické, velký prostor pro posádku i náklad.

Foto


Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště