Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET, PYROS, ISET 2019 v číslech

 

Vystavovatelé - IDET

  • 423 firem z 28 zemí
  • 70 % ze zahraničí

Přehled zastoupených zemí
Belgie, Brazílie, Česká republika, Čína, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Izrael, Japonsko, Korea, Litva, Maďarsko, Německo, Norsko, Nový Zéland, Polsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Spojené státy americké, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Tchaj-wan, Velká Británie

Vystavovatelé - PYROS, ISET

  • 111 firem z 6 zemí (Česká republika, Německo, Nizozemsko, Polsko, Slovensko, Španělsko)

Návštěvníci - IDET, PYROS, ISET

  • Celkem 26 389 návštěvníků z 40 zemí
  • 1 100 registrovaných odborných zahraničních návštěvníků

Preference odborných návštěvníků
IDET 77,9 %, PYROS + ISET 22,1 %

Akreditovalo se 149 novinářů z 9 zemí.

Nejvíce zahraničních návštěvníků přijelo ze Slovenska, Polska, Německa, Rakouska a Maďarska.

Den bezpečnosti  - Záchranáři dětem v sobotu 1. 6. 2019 navštívilo 10 150 návštěvníků.

Návštěvníci přijeli z těchto zemí
Americké ostrovy mimo LTSA, Azerbajdžán, Belgie, Běloruská republika, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Cookovy ostrovy, Čína, Dánsko, Egypt, Finsko, Francie, Chorvatsko, Itálie, Izrael, Jižní Korea, Kazachstán, Kolumbie, Kuvajt, Litva, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemí, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Ruská federace, Saúdská Arábie, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Turecko, Ukrajina, USA, Velká Británie

Řekli o veletrzích IDET, PYROS a ISET 2019

 

Andrej Babiš, předseda vlády ČR
Veletrh IDET udělal neskutečný posun vpřed, proto se dnes právem řadí mezi největší akce svého druhu v Evropě. Myslím, že tento veletrh je důležitý i pro naše občany, kteří vidí, kam naše armáda a bezpečnost směřuje.

Lubomír Metnar, ministr obrany ČR
IDET patří dlouhodobě mezi největší evropské veletrhy obranných technologií. Důkazem je bohatá účast zahraničních firem i zástupců vlád. V dnešním propojeném světě se české firmy neobejdou bez zahraničních partnerů a dějiště veletrhu je ideálním prostorem, kde dojednat novou spolupráci nebo rozvíjet tu stávající.

Peter Hultqvist, ministr obrany Švédska
Švédsko a Česká republika mají skvělé vztahy a v obranném sektoru úzce spolupracují třicet let. Česká inovační strategie do roku 2030 dává prostor pro společné projekty v dalších oblastech a věřím, že naše spolupráce dále poroste a bude výhodná pro obě strany. Chci poděkovat organizátorům veletrhu IDET za jejich práci i za to, že Švédsko letos může být speciálním partnerem.

Radek Koten, předseda Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Jsem na veletrhu poprvé. Technika, která je zde zastoupena, mě naprosto fascinuje. Jde vidět fantastický technologický vzestup.

Jiří Hynek, prezident Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR
Cítím zadostiučinění, že český obranný a bezpečnostní průmysl opět poskočil technologicky dopředu. Ve světě se nemáme za co stydět, což je vidět už z toho, že 90 procent produkce vyvážíme a na zahraničních trzích porážíme i renomované světové výrobce.

Göran Lennmarker, předseda švédské Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu (SOFF)
Vnímám Českou republiku jako zkušeného a respektovaného partnera s tradicí průmyslové výroby, kterého není třeba poučovat, ale se kterým může švédská strana spolupracovat.

Jiří Kuliš, generální ředitel, Veletrhy Brno, a.s.
Vstup do NATO před 20 lety dal veletrhu IDET zcela nový impuls. IDET je dnes zavedenou prezentační platformou pro mezinárodní průmyslovou spolupráci v obranném a bezpečnostním průmyslu.

 

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště