Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
22.-24.5. 2013

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

VOP CZ, s.p.

 

Zařízení pro dekontaminaci bojové techniky LINKA-08
LINKA-08 je prostředkem dekontaminačních jednotek chemického vojska. Umožňuje hrubou očistu vnějších povrchů vojenské techniky, její mytí, nástřik dekontaminačních směsí a následné oplachování směsí linkovým průjezdním způsobem, a to při splnění požadavků na moderní dekontaminační techniku, včetně požadavků na rychlou redislokaci technického prostředku vzdušnou přepravou.

Souprava lehkého obrněného vozidla S-LOV-CBRN
Souprava S-LOV-CBRN je určena k plnění úkolů průzkumu CBRN jak v městských aglomeracích, tak i v náročném venkovském terénu. Zajišťuje automatický sběr a zpracování informací z palubních prostředků speciální chemické nástavby pro zjišťování přítomnosti chemických toxických látek v ovzduší a na povrchu terénu, detekci zdrojů a polí ionizujicího záření při pohybu vozidla na komunikaci i v terénu.

Malý dekontaminační automobil MDA
Automobil MDA je uceleným, autonomně pracujícím technickým prostředkem, který je určen pro dekontaminaci osob včetně vybraných komponent jejich osobní výzbroje a výstroje a pro dekontaminaci vnějších povrchů vojenské techniky, výzbroje a materiálu. Svými rozměry a hmotností splňuje předpoklady rychlé redislokace vzdušnou přepravou letouny typu C-160 Transall a většími.

 

 

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště