Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
22.-24.5. 2013

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Saab

 

Společnost Saab dodává na světový trh špičkové produkty, služby a řešení od obranných technologií, až po řešení civilní bezpečnosti. Saab má své aktivity a zaměstnance na všech kontinentech světa a kontinuálně vyvíjí a zdokonaluje nové technologie tak, abychom byli vždy schopni naplnit představy a požadavky našich zákazníků v měnícím se světě.

Gripen

Gripen je víceúčelovým nadzvukovým letounem nové generace vybavený špičkovými technologiemi a nejnovějšími zbraněmi tak, aby mohl plnit širokou škálu operačních misí vzduch-vzduch, vzduch-země a průzkumných misí. Gripen slouží ve vzdušných silách Švédska, České republiky, Maďarska, Jižní Afriky a Thajského království. Gripeny používá britská Škola testovacích pilotů (ETPS) jako platformu pro školení pilotů v létání na vyspělých stíhačkách po celém světě. Gripen si také předběžně vybrala švýcarská vláda jako svůj budoucí víceúčelový stíhací letoun. Gripen je plně kompatibilní v rámci NATO a může být nasazen kdekoli na světě. Gripen splňuje nejvyšší nároky na operační nasazení.

Giraffe AMB

Giraffe AMB je pozorovací komplet využívaný v mnoha zemích. Je ideální pro bojové i mírové operace. S využitím jediné jednotky umožňuje tento radar vyhledávat a sledovat vzdušné cíle, námořní cíle a projektily pozemního i námořního dělostřelectva v rozsahu 360° v azimutu a 70° v elevaci. Tento radar lze rovněž použít pro vojenské řízení letového provozu. Systém poskytuje úplný přehled o aktuální situaci v dosahu až 180 km, čímž poskytuje souhrnný obraz bojiště.

Remote Tower

Řešení dálkového ovládání řídící věže je revoluční iniciativa pro řízení letového provozu a letiště. Poprvé je zde skutečná příležitost spojit dynamické využívání zdrojů, sdílení informací a funkcí a zvýšení bezpečnosti v rámci zvolené bezpečné vzdálené lokality.

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště