Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
22.-24.5. 2013

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Rock Empire s.r.o.

 

SKILL PROFI

Celotělový postroj SKILL PROFI je určen pro zachycení pádu. Plně nastavitelný s polstrovaným bederním pásem, nohavičkami a ramenními popruhy. Ramenní popruhy mohou být plně odejmuty a postroj může být použit pouze jako sedací úvazek. Čtyři poutka  na materiál. Spojovací karabina na hrudi. Automatické rychlospony umožní snadné nastavení v co nejkratším čase. Postroj vhodný pro polohování pracovníka, sestup, výstup a záchranu. Dodáván ve dvou velikostech XS-M, L-XXL.

DESCENDR R.E.

Descender R.E. samoblokující slaňovací brzda konstruována pro jednoduchá lana o průměru 10-12 mm. Lano lze založit, aniž by bylo nutné brzdu odepnout od postroje. Rychlost slaňování je kontrolována sevřením ruky na volném konci lana (sestup je zahájen pomocí rukojeti na brzdě).

ASCENDER R.E.

Ascender R.E. lanová svěra klasické konstrukce pro bezpečný a plynulý výstup po laně. Ergonomicky tvarovaná rukojeť poskytuje možnost spolehlivého úchopu a tepelně izoluje. Díky čistícím štěrbinám funguje i na zablácených lanech. Dvě varianty: pro pravou a levou ruku. Pro lana o průměru 8-12mm.

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště