Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
22.-24.5. 2013

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Poličské strojírny a.s.

 

SF 1 KRAKEN

Zbraň KRAKEN je určena pro nízkorychlostní střelbu na blízké cíle. Jako střelu je možné použít tenisový míč (mířená střela do 30 m). Do zbraně lze použít pouze speciální nábojku ráže .357 Magnum, která je schválena výrobcem zbraně a je vyrobena podle schválených TP. Zbraň je určena pro obranu jednotlivce, kdy výkon zbraně stačí na spolehlivé zastavení útočníka, ale přímo nezpůsobí smrtelný úraz. Lze ji použít při obraně proti zvířeti (pes) či násilníkovi, ať už jednotlivému, nebo v davu. Výhodou zbraně je možnost použití v uzavřených prostorách.

Systém SRNA

Systém SRNA je určen k iniciaci náložek trhavin pro aplikace, kde je nutná vysoká rychlost nasazení a také nenápadný terén. Rozbuška systému může iniciovat přímo trhavinovou nálož nebo použitím konektoru UNI iniciovat vložené detonační trubičky neelektrických rozbušek Shockstar/Indetshock a tím vytvářet roznětnou síť většího počtu iniciátorů.Kompaktní čerpací agregát

Kompaktní zařízení malých rozměrů. Sestava je řešena pro dosažení maximálního výkonu při malých zástavbových rozměrech. Konstrukce umožňuje manipulaci běžnými zdvihacími prostředky, zároveň chrání technologické prvky před poškozením. Snadná a rychlá instalace v místě použití, po ukotvení k základně stačí pouze připojit potrubí a elektrický systém. Systém umožňuje širokou variabilitu provedení – jak výkonově, tak rozměrově. Zobrazovací a vyhodnocovací jednotka může být v elektronickém nebo mechanickém provedení. Lze osadit monitorem pro kontrolu plnění, samostatným systémem kontroly uzemnění, systémem pro dálkový přenos dat k dalšímu zpracování, měřením hustoty atd. Systém je možné doplnit průhledítky, pojišťovacími ventily, systémem pro odběr vzorků atp. Lze osadit samonasávacím čerpadlem. K měření se používá objemový nebo hmotnostní měřič.

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště