Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
22.-24.5. 2013

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Martin Hanuš - ALP

 

Taktická balistická vesta FENIX Protector COMBAT

Balistická ochranná vesta FENIX Protector COMBAT představuje v současnosti nejlepší řešení pro ochranu příslušníků armádních jednotek. Jedinečná konstrukční a technologická řešení zajišťují naprosto nejvyšší míru ochrany těla uživatele a zároveň bezkonkurenční komfort nošení a používání vesty.

Vesta FENIX Protector COMBAT byla vyvinuta ve spolupráci s příslušníky 601. skupiny speciálních sil, Útvaru speciálních operací Vojenské policie a elitními útvary 4. Brigády rychlého nasazení AČR. Součástí vývoje bylo dlouhodobé a několikanásobné nasazení v prostředí zahraničních operací, kde byly vlastnosti vesty FENIX COMBAT maximálně prověřeny ve všech ohledech.

Taktická balistická vesta FENIX Protector COMBAT je tím nejlepším řešením pro moderní ozbrojené síly.

Taktický batoh FENIX Protector TASK FORCE

Taktický batoh FENIX Protector TASK FORCE je unikátním spojením nejmodernějších technologií pro extrémní sporty a řešením na míru vyvinutým pro ozbrojené síly. FENIX Protector TASK FORCE je v současnosti jediným batohem na světě s plně funkčním systém rychlého odhozu (Quick Release).

Batoh je prověřen v bojových misích v Afghánistánu a je testován jednotkami speciálních sil NATO v několika výběrových řízeních.

Taktický batoh FENIX Protector TASK FORCE je bezkonkurenčně nejefektivnějším prvkem taktické výstroje moderních vojenských jednotek v oblasti batohů a tlumoků.

Taktická uniforma FENIX Protector BDU

Taktická bojová uniforma FENIX Protector BDU byla vyvinuta na základě zkušeností a poznatků příslušníků Armády ČR a US Army z konfliktů posledních 10 let. Střih uniformy byl maximálně podřízen komfortu nošení a zároveň byl optimalizován pro kompatibilitu s jednotlivými prvky taktické osobní výstroje. Při použití FENIX Protector BDU nedochází k omezení funkčnosti hybnosti uživatele a kapes ani při současném použití taktické balistické vesty, batohu nebo taktických pouzder na zbraně apod.

Uniforma FENIX Protector BDU je v současnosti testována několika speciálními útvary v České a Slovenské republice.

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště