Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
22.-24.5. 2013

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Glomex Military Supplies

 

NFM - Taktické Modulární Oděvy
Mezi nabízené produkty norské společnosti NFM patří taktické maskovací oděvy a modulární nosné systémy. Pečlivě vypracované komponenty, vytvořené ve spolupráci a na základě zkušeností Speciálních jednotek (SAS, GROM), umožňují uživateli plně využívat svých vlastností.  Maskovací oděvy, zaměřené na průzkumnou činnost a primárně určené pro odstřelovače, poskytují maximální mobilitu díky kombinaci sofistikovaných materiálů, vytvořených ve spolupráci s evropskými laboratořemi.

 

Multispektrální bojový identifikační maják NOVA od společnosti O´GARA
Nova je multispektrální bojový identifikační maják pro skryté označení spřátelených sil a vozidel. Obsahuje širokopásmový termální, NIR a bílý LED vyzařovač. Při provozu v termálním režimu vyzařuje neviditelné záření a není ho možno detekovat konvenčními zařízeními pro noční vidění. Nova má optický výstup s výkonem přibližně 250 mW v pásmu MWIR (3-5 µm), 45 mW v pásmu LWIR (8-12 µm), 400 mW v pásmu NIR (860 nm) a 70 lumenů ve viditelné části spektra.

AWOS – automatický systém pro sledování povětrnostních podmínek
AWOS, automatický systém pro sledování povětrnostních podmínek je určen pro odvětví letectví. Jedná se o zdokonalený automatický letecký systém pro předpověď a monitoring povětrnostních podmínek. Systém je vyráběn ve čtyřech variantách: pevně ukotvená meteostanice (Fixed Base Station) trvale zaznamenávající povětrnostní podmínky na přistávací ploše;  meteostanice pro široké využití pro letectví, tuto stanici lze snadno přizpůsobit pro komunikaci s již existujícími stanicemi; přenosná meteostanice je navržena především pro potřeby taktického nebo rychlého nasazení, je vyrobena z zodolněného materiálu Weatherpak; samostatná meteostanice SAWS, která je využívána zejména pro letiště typu C a je cenově dostupná a poskytující důležité informace pro letecké účely.

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště