Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
22.-24.5. 2013

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

DELTA DEFENCE, a.s.

 

Společnost se specializuje na opravy, strojírenskou výrobu a obchod. S jejím vybavením a zkušeným personálem je společnost v současnosti schopná provádět opravy těžkých bojových tanků, lehkých pásových vozidel, kolových obrněných vozidel, těžkých a středních nákladních vozidel a terénních vozidel. Společnost je součástí sítě licencovaných partnerů a opravářů vozidel TATRA.

Ve spolupráci s německým partnerem společnost vyráběla modernizovaný raketomet RM70/85 Modular pro rakety 122 mm a 227 mm MLRS a muniční vozidla k zajištění logistické podpory systému Modula kontajnerizovanou municí.

Umíme vyrobit ISO1C a 1D kontejnery s možností účelových zástaveb, jako jsou například: skladovací prostory, kuchyně, septiky, kontrolní stanoviště a jiné specializované provedení pro komunikační systémy. Společnost vyrábí také kabelové svazky pro civilní vozidla i kabelové svazky podle standardů MIL pro vojenskou techniku. Společnost se zabývá i výrobou náhradních dílů na speciální techniku, jako jsou například OT-62 TOPAZ, OT-64, DANA, BVP-1, T-55, T-72.

V oblasti strojírenské výroby dále nabízíme možnost výroby svařovaných ocelových konstrukcí s povrchovou úpravou, jakož i hliníkových slitin podle požadavků a výkresové dokumentace zákazníka.

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště