Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

AERO Vodochody Aerospace je historicky největším výrobcem vojenských tréninkových proudových letounů. Letos Aero dovršilo 100 let své existence, za tu dobu vyrobilo více než 11 000 letounů, z toho přes 6 000 proudových cvičných letounů vlastní konstrukce.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

AGADOS, spol. s r.o.

Česká firma AGADOS vyvinula mobilní polní kuchyni, která je specialistou na vývoj a výrobu přívěsů. Má bohaté zkušenosti také s dodávkami pro zahraniční armády. Moduly z vysoce kvalitní oceli navrhla firma Futuretech.

AGADOS, spol. s r.o.

Akermann Electronic Praha s.r.o.

Zařízení MilDef DE13 (7") je navržené pro používání v nejnáročnějších polních podmínkách a splňuje standardy MILSTD-810 a MIL-STD-461 a IP67.

Akermann Electronic Praha s.r.o.

ALES, s.r.o.

Propojení systémů Land C2 a Air C2.

ALES, s.r.o.

Aliter Technologies, a.s.

Aliter Technologies představí speciální systémy COMTANET, VIMA – Virtual Mast i vysokorychlostní datové rádio B2R 2. generace.

Aliter Technologies, a.s.

ArmyPol s.r.o.

ArmyPol představí zbraňové svítilny NIGHTSTICK.

ArmyPol s.r.o.

Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR

Zástupce Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR jsme se zeptali na několik otázek.

Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR

Audiopro s.r.o.

Také v letošním roce vás společnost Audiopro seznámí s novinkami v oblasti speciální techniky, které vychází z potřeb a požadavků IZS a bezpečnostních složek státu.

Audiopro s.r.o.

AURA, s.r.o.

AURA je největším českým vývozcem informačních systémů pro vojenskou logistiku. Resortu obrany České republiky dodává kompletní Informační systém logistiky. Disponuje nejrozšířenějším informačním systémem pro soudní exekutory v Česku a na Slovensku, v tomto roce uvedla na trh nový informační systém Advokta pro advokátní kanceláře. Do soutěže ZLATÝ IDET 2019 se přihlásila s Publi – multiplatformním softwarovým systémem pro publikování textových a multimediálních dokumentů.

AURA, s.r.o.

Auto Trutnov s.r.o.

Auto Trutnov s.r.o. je autorizovaný prodejce a opravce vozů Ford. Jejich autoservis nabízí profesionální služby za rozumné ceny. Díky tomu byl certifikován jako Transit Centrum.

Auto Trutnov s.r.o.

Automess GmbH

Od roku 1970 působí firma v oblasti radiační techniky. Hlavním oborem její činnosti je výroba přenosných přístrojů. Ty slouží k radiační ochraně v průmyslu, v oblasti civilní ochrany a ochrany před katastrofami a u hasičských záchranných sborů.

Automess GmbH

BAE Systems

Na expozici uvidíte obranná vozidla řady CV90.

BAE Systems

BBI int., a.s.

SmartKeeper je první ochranný systém fyzické bezpečnosti v IT. Nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení prostřednictvím fyzicky zabezpečených I/O portů včetně portů USB, síťových portů, optických portů nebo interních systémových zařízení včetně HDD nebo pamětí.

BBI int., a.s.

BCE s.r.o.

CAN-AM TRAXTER PRO HD10 T: Traxter PRO je vybaven mnoha předinstalovanými doplňky včetně 27palcových pneumatik Maxxis Bighorn 2.0 namontovaných na 14palcových kolech a dynamickým posilovačem řízení se třemi režimy pro lepší manipulaci a řízení.

BCE s.r.o.

BDSV Exhibitions

Asociace BDSV zastupuje zájmy celého německého obranného a bezpečnostního průmyslu jak na národní, tak také mezinárodní úrovni. Jejím cílem je uchovat konkurenceschopnost a životaschopnost německého obranného a bezpečnostního průmyslu.

BDSV Exhibitions
1 2 3 4 5 6

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště