Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

RETIA, a.s.

 

IWS
Intercom Workstation Server (IWS) je univerzální pracovní konzola určená pro příslušníka bojové směny místa řízení palby (FDC) a taktického operačního centra (TOC). IWS je navržena jako ­perspektivní součást systému velení a řízení palby jednotek pozemní PVO AČR. Tato konzola může být implementována v kontejnerových zástavbách nebo používána jako výnosné pracoviště. IWS v reálném čase podporuje výkon funkcí velení a řízení palby, umožňuje zobrazit taktickou pozemní a vzdušnou situaci.

3D technologie
RETIA, a.s. vyvinula 3D radar v pásmu S, na jehož realizaci nabízela spolupráci v rámci mezinárodního projektu V4. Charakterizují jej plně monopulsní provedení anténní řady a digitální polovodičové TR moduly na bázi technologie GaN (galium nitrid) tranzistorů.

RETIA, a.s. společně se strategickým zahraničním partnerem plánují nabídnout Ministerstvu obrany ČR vyspělý radar protivzdušné obrany kategorie MADR. Uvedená spolupráce garantuje přenos části výroby a know-how do České republiky. RETIA by se na společném projektu podílela dodávkami klíčových komponent 3D radaru v pásmu S (TR moduly, C2I, kontejner).

ReDat® komplexní řešení záznamu
ReDat® představuje komplexní řešení záznamu interakcí, sledování kvality obsluhy zákazníků a hlasových analýz. Pomáhá zdokonalovat schopnosti agentů a dispečerů. Snižuje náklady na jejich ­školení, tím zefektivňuje provoz a pomáhá zlepšovat služby pro zákazníky. ReDat® je registrovaná známka společnosti RETIA, a.s.

www.retia.cz

Datum: 14.1.2015 10:42:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště