Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Quittner & Schimek s.r.o.

 

Distribuce součástek a nářadí  pro elektrické instalace

Bezmála 30 let pracuje společnost jako dodavatel precizních součástek pro obranný a letecký průmysl. Je oficiálním partnerem známých výrobců Amphenol, Glenair, TE Connectivity, DMC, Leach aj. Na základě dlouhodobých zkušeností poskytuje poradenský servis při výrobě i servisu. Dodává konektory, vodiče, kabely, spínací prvky a veškeré příslušenství. Zajišťuje kompletní sortiment potřebný pro elektrické instalace včetně nářadí.

Montáž konektorů dle MIL norem

Již před 20 lety se společnost stala prvním asemblerem precizních MIL konektorů ve střední Evropě. Je certifikována dle MIL (US) a VG (DE) standardů pro 10 typových řad firmy Amphenol. Konektory dodává od 1 ks bez MOQ v termínech 1–5 dní. K dispozici jsou nejmodernější i starší řady s těly z hliníku (i RoHS), nerezu, bronzu a kompozitu. Dokáže sestavit až 60 000 modifikací konektorů a příslušenství.

Výroba elektromechanických  sestav a svazků

Tým 200 montážních pracovníků vyrábí elektrické svazky, rozvodné a spínací skříně, ovládací panely aj. včetně mechanických prvků. Kvalita celé produkce je nastavena pro nejvyšší požadavky obvyklé v oboru letecké techniky. Každý výrobek je kontrolován na elektronických testerech, včetně VN do 1500 V nebo UHF. Zákazníkům je poskytována podpora při výběru komponentů i komplexním návrhu celých sestav.

www.qscomp.cz

Datum: 8.2.2019 8:59:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště