Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Quantasoft vyvinul vlastní sadu produktů založenou na rozpoznávání tváří


Start-up Innovation Pavilion, který organizuje Asociace obranného a bezpečnostního průmysl, vytvořil zázemí na brněnském výstavišti i pro společnost Quantasoft, s.r.o., aby představila nejen svůj výzkum, ale i produkty a hlavně novinky z oblasti pokročilé inteligentní videoanalytiky. Patří mezi ně vizuální detektor zbraní, detektor trekování a reidentifikace osob na základě postavy a obličeje, možnosti vyhodnocování pohybu s detektorem ležící osoby a další analytiky.

Quantasoft je český inovativní start-up, který zakladatelé již transformovali na funkční společnost s organizační strukturou, která má tým expertů specializující se na počítačové vidění, umělou inteligenci, biometrii, Big Data a cloudové služby. Soustředili se také na vlastní vývoj a výzkum a pracují na unikátním proof of concept (PoC) řešení integrace umělé inteligence.

Quantasoft vyvinul vlastní sadu produktů založenou na rozpoznávání tváří. Jedním z klíčových principů výzkumu a vývoje společnosti je zajištění interoperability a maximální integrační flexibility její technologie, aniž by došlo k zablokování technologie nebo dodavatele. Cílem je přinést nejmodernější řešení, která vynikají vysokou přesností rozpoznávání objektů a biometrie. Společnost se zaměřuje především na zákazníky z oblasti obrany, vymáhání práva, bezpečnosti a boje proti terorismu.

 

Datum: 7.10.2021 11:56:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště