Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
6.-8.10. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

RETIA prezentovala na veletrhu IDET spolupráci a kontejner pro NATO

21.5.2015

Na veletrhu IDET 2015 společnost RETIA i ve spojení s firmou ELTA představila rozsáhlou expozicí pokrývající celé současné portfolio produktů a doprovodných služeb. Expozice firmy se skládala ze čtyř hlavních celků. V jedné z částí byl návštěvníkům představen ReDat, komplexní modulární systém pro záznam hovorů a řízení kvality, který RETIA nabízí pro využití armádnímu sektoru.V další části expozice bylo možné zhlédnout mobilní pracoviště operátora systému, jež byl společností RETIA vyvinut pro konkrétní aplikaci v rámci zakázky NATO.

RETIA prezentovala na veletrhu IDET spolupráci a kontejner pro NATO

ESTO Cheb vybavuje armádní letouny hasicí technikou

21.5.2015

Hašení obrněných transportérů bylo mottem expozice ESTO Cheb s.r.o. na veletrhu IDET v pavilonu P. „Společnost dlouhodobě spolupracuje s Armádou ČR při údržbě stabilních hasicích zařízení a systémů antiexplozní ochrany kolových a pásových obrněných vozidel všech typů. Velkou pozornost také věnujeme ochraně vozidel hromadné přepravy osob, vozidel VIP a závodních vozidel,“ řekl Roman Hrdý, výkonný a obchodní ředitel.

ESTO Cheb vybavuje armádní letouny hasicí technikou

Čína poprvé na IDETu

21.5.2015

Letos se poprvé zúčastnila jako jedna z vystavujících zemí také Čína. Přijela do Brna prezentovat své obranné systémy, nové klienty však podle slov Olivie Zhang z hospodářského a technologického oddělení čínské národní agentury CPMIEC nenašla.

Čína poprvé na IDETu

Výzkum ČVUT hlídá zdraví hasičů a vojáků a zvyšuje odolnost staveb proti výbuchům

21.5.2015

Celkem dvanáct exponátů představilo na veletrhu Idet Čeké vysoké učení technické v Praze. „Letos se účastníme veletrhu poprvé a jsme velmi spokojeni. Tato akce znamená pro naši univerzitu velmi mnoho, získali jsme spoustu nových kontaktů. Věřím, že nám účast na veletrhu přinese rozvoj našeho výzkumu, který bychom rádi společně s firmami aplikovali do praxe. Největší zastoupení měla Fakulta elektrotechnická s osmi exponáty,“ řekl Josef Bolom, odbor PR a marketingu, ČVUT Praha

Výzkum ČVUT hlídá zdraví hasičů a vojáků  a zvyšuje odolnost staveb proti výbuchům

Simulátor pro nácvik bojových situací využívá vojsko, ale i hasiči při simulaci nehod a požárů

21.5.2015

Virtuální simulaci v prostředí VBS3 prezentuje na veletrhu IDET DELINFO spol. s r.o. Jde o interaktivní taktický virtuální simulátor založený na herním engine firmy Bohemia Interactive Simulations. DELINFO je aktivní v oblasti informačních technologií od roku 1993. Od roku 2008 je členem skupiny ICZ, která je jedním z vedoucích poskytovatelů integrovaných softwarových a síťových řešení ve střední Evropě. DELINFO spol. s r.o. přináší do ICZ rozsáhlé portfolio produktů a služeb v oblasti výzkumu, vývoje a implementace speciálních informačních a geografických informačních systémů, společně s řešeními k ochraně a zabezpečení informací.

Instituce demonstují, jak pracují na kybernetické bezpečnosti

21.5.2015

Živé ukázky, prezentace a demonstrace schopností v oblasti kybernetické bezpečnosti představují na IDETu odborníci na stánku AFCEA, tedy 82 v pavilonu P. Prezentátory jsou zástupci z Národního centra kybernetické bezpečnosti, CIRC MO, CSIRT.CZ a Masarykovy univerzity.

Instituce demonstují, jak pracují na kybernetické bezpečnosti

Export vojenského materiálu od českých firem stále roste

21.5.2015

České zbrojařské firmy vyvezly loni vojenský materiál za 11,8 miliardy korun, což je o 4,2 miliardy více než před rokem. Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu (AOBP) předpokládá, že v tomto roce export opět vzroste, a to na rekordní částku kolem 14 miliard korun. Řekl to na veletrhu IDET prezident asociace Jiří Hynek.

Export vojenského materiálu od českých firem stále roste

Nejlehčí neprůstřelná vesta na světě

21.5.2015

Česká zbrojovka a.s. získala na Mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET 2015 prestižní ocenění ZLATÝ IDET za exponát Vesta balistická skrytá CZ 4M VIP.

Nejlehčí neprůstřelná vesta na světě

Meopta představuje novinky pro armádu

20.5.2015

Přerovská společnost Meopta patří k předním světovým výrobcům optické techniky, tedy systémů pro zpracování světla a obrazu využívaných nejen ve vojenské oblasti. Veletrh IDET, kde Meopta prezentuje své nové projekty, navštívil také 87letý majitel společnosti Paul Rausnitz.

Meopta představuje novinky pro armádu

Šedivý: Aktivity českých průmyslových firem v zakázkách pro NATO jsou dosud nízké

20.5.2015

Možnosti zapojení českého obranného průmyslu do aliančních a národních vyzbrojovacích projektů byl náplní stejnojmenného workshopu, který se uskutečnil v rámci veletrhu Idet v pavilonu A v sále Morava. Stěžejní přednášku měl velvyslanec ČR při NATO Jiří Šedivý. Na otevřenost českého průmyslu mezinárodní spolupráci byla věnována přednáška prezidenta Asociace obranného průmyslu ČR Jiřího Hynka.

Šedivý: Aktivity českých průmyslových firem v zakázkách pro NATO jsou dosud nízké

Současně také

PYROS
6. - 8.10. 2021


ISET
6. - 8.10. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště