Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
26.-28.5. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

SFC Energy AG

8.2.2019

Na expozici budou k vidění zdroje pro elektrická zařízení.

SFC Energy AG

Nimrod – Ivo Štorek

8.2.2019

Firma Nimrod je na trhu už více než 20 let. Dosud se zaměřovala na lovecké zbraně a optiku. Dnes se ale představuje jako dovozce vojenských zbraní Haenel a špičkové zaměřovací optiky Schmidt-Bender a Steiner.

Nimrod – Ivo Štorek

NORDEX EUROPE s.r.o.

8.2.2019

Společnost NORDEX EUROPE se zabývá především dodáváním hasicích zařízení, které zvyšují bezpečnost hasičů při zásahu. Na veletrhu PYROS se objevuje poprvé a bude prezentovat nové zajímavé možnosti úspory vody, při zásahu a výrobky, jež mohou zachránit lidské životy.

NORDEX EUROPE s.r.o.

Novafenz s.r.o.

8.2.2019

Firma Novafenz ponúka produkty pre maximálnu bezpečnosť nesú označenie Made in Germany a sú určite optimálnou voľbou bezpečnostného konceptu pri kritických infraštruktúrach, ako napríklad vojenské zariadenia, elektrárne, ale aj letiská a centrá miest a i. Naše široké portfólio obsahuje rôzne systémy na kontrolu prejazdu s odolnosťou voči nárazu. Okrem niektorých iných inovácií ponúka elkosta najmenšiu hĺbku inštalácie na celom svete a je schopná postarať sa o bezpečnosť tam, kde to iní už musia vzdať!

Novafenz s.r.o.

OLYMPUS CZECH GROUP, s.r.o.

8.2.2019

Ergonomicky navržený průmyslový videoskop IPLEX G Lite váží pouze 1,15 kg, splňuje standardy IP65, může být používán ve vlhkém i agresivním prostředí.

OLYMPUS CZECH GROUP, s.r.o.

OMNIPOL a.s.

8.2.2019

OMNIPOL je známý především jako klíčový dodavatel a expertní poradce v oblasti obranné a bezpečnostní techniky a patří k nejvýznamnějším firmám ve svém oboru na českém trhu, na kterém letos působí již 85 let. Rozsah portfolia produktů a poskytovaných služeb společnosti OMNIPOL a jeho dceřiných společností ERA a MESIT holding je široký.

OMNIPOL a.s.

ORITEST spol. s r.o.

8.2.2019

Detekční papírky k detekci přítomnosti kapalných bojových chemických látek ve formě knížek, jejichž jednotlivé perforované listy lze snadnou odtrhnout. Nabízeny jsou v provedení s lepidlem a bez lepidla.

ORITEST spol. s r.o.

Policie České republiky

8.2.2019

Diváci se již tradičně mohou těšit na ukázky policejní práce. Na polygonu se mimo jiné předvede zásahová jednotka i jízdní policie. Kromě toho se prezentace za Policii České republiky ponese v duchu oslav výročí vzniku dopravní policie.

Policie České republiky

PRAMACOM – HT, spol. s r.o.

8.2.2019

MUM-14: Standardní přístroj nočního vidění AČR, který umožňuje provádět taktické noční operace na úrovni jednotlivce

PRAMACOM – HT, spol. s r.o.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

8.2.2019

Motor PBS TJ150 je jednohřídelový proudový motor složený z radiálního kompresoru, radiálního a axiálního difuzoru, prstencové spalovací komory, axiální turbíny a pevné výstupní trysky. Motor PBS TP100 je konstruovaný pro malé letouny a bezpilotní prostředky. Systém je navržen pro použití v tažném i tlačném uspořádání.

První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s.

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Současně také

PYROS
26.–29. 5. 2021


ISET
26.–29. 5. 2021

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště