Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

PRAGA-Export s.r.o.

17.5.2019

PRAGA-Export a IVECO Defence Vehicles představí na společném stánku č. 105 v hale P poprvé v České republice novou řadu vozidel IVECO Military Utility Vehicle MUV.

PRAGA-Export s.r.o.

PROWORK spol. s r.o.

17.5.2019

Společnost PROWORK, výrobce židlí THERAPIA, na veletrhu PYROS/ISET/IDET oficiálně představí novou modelovou řadu OPERATOR – speciálních ergonomických sedadel pro dispečerská pracoviště.

PROWORK spol. s r.o.

MÖNCH PUBLISHING GROUP

16.5.2019

MÖNCH je jeden z největších světových vydavatelů odborných časopisů zaměřených na bezpečnost a obranu, které jsou k dispozici v tištěné i digitální podobě – s podporou dalších online aktivit na kanále MONCH (Mönch Online News Channel …www.monch.com).

MÖNCH PUBLISHING GROUP

MS Line, s.r.o.

16.5.2019

MS Line s.r.o. je vydavatelství v oblasti bezpečnostního a obranného průmyslu. MS Line vydává a distribuuje exkluzivní časopisy Review pro obranný a bezpečnostní průmysl, Czech Defence Industry & Security Review, Katalog bezpečnostních a obranných technologií ČR a IDET NEWS (vše v tištěné a online verzi na www.msline.cz a sociální síti Linkedln. IDET NEWS (česko-anglický) je účelová publikace určená k prezentaci vystavovatelů při příležitosti veletrhů IDET, ISET a PYROS.

MS Line, s.r.o.

Mehler Vario System GmbH

15.5.2019

Německá společnost Mehler Vario System GmbH. je předním světovým výrobcem a dodavatelem špičkových produktů balistické ochrany. Mehler Vario System, to je špičková technologie a nekompromisní ultimátní kvalita, aplikovaná do balistických ochranných prostředků.

Mehler Vario System GmbH

MITTLER REPORT VERLAG GmbH

15.5.2019

Magazín European Security & Defence

MITTLER REPORT VERLAG GmbH

ELVAC a.s.

15.5.2019

Na veletrhu IDET najdete také společnost ELVAC a.s., která vyrábí a dodává průmyslovou a speciální výpočetní techniku, notebooky a tablety značky GETAC, průmyslová šasi, pracovní stanice a servery, speciální počítače pro práci v extrémních podmínkách, měřící, řídící a komunikační karty, monitorovací, řídící a informační systémy.

ELVAC a.s.

IDET ARENA: Vězeňská služba ČR

14.5.2019

Posláním Vězeňské služby ČR je zajišťovat výkon vazby, výkon trestu odnětí svobody a bezpečnost a pořádek v soudních budovách. Vězeňská služba spravuje a střeží věznice a detenční ústavy. Dále střeží, předvádí a eskortuje vězněné osoby. K dalším úkolům patří výzkum v oboru penologie, jehož výsledky aplikuje v praxi.

IDET ARENA: Vězeňská služba ČR

ZAHAS s.r.o.

14.5.2019

Hasební granát – jednotka Firepro: Certifikovaný prostředek s garantovaným, certifikovaným účinkem 73 ­g/m3 v hmotnostech 200, 500 a 1000 g.

ZAHAS s.r.o.

Lockheed Martin

14.5.2019

Lockheed Martin je globální společnost působící v oblasti bezpečnosti a letectví/astronautiky, zaměřená na výzkum, návrh, vývoj, výrobu, integraci a udržení si pozice v moderních technologických systémech, výrobcích a službách. Společnost působí v následujících čtyřech obchodních oblastech: letectví, střely a řízení palby, obranné systémy a vesmír.

Lockheed Martin

LOM PRAHA s.p.

14.5.2019

Taktický simulátor pro výcvik osádek vrtulníků je určen pro výcvik leteckého personálu (pilot, palubní technik a dveřní střelci), k nácviku běžných i krizových situací na zemi i za letu.

LOM PRAHA s.p.

EUROLAMP s.r.o.

13.5.2019

Guard Trooper: Unikátní víceúčelová svítilna speciálně určená pro policii a armádní složky.

EUROLAMP s.r.o.

Foss Fibre Optics, s.r.o.

13.5.2019

Firma Foss Fibre Optics, s.r.o., se od roku 1994 zabývá výrobou optických pasivních komponent a distribucí dalších technologií spjatých s datovou komunikací. V jejich výrobních závodech v Drammen (Norsko) a v Bratislavě (Slovensko) aktuálně zaměstnává více jak 120 lidí. Jejich výrobní prostory o velikosti 2200 m2 umožňují výrobní kapacitu více jak 1 mil. zakončení optických konektorů ročně.

Foss Fibre Optics, s.r.o.

FRP Services, s.r.o.

13.5.2019

Již 8 let poskytuje FRP Services dobrovolným hasičům maximální servis ve svolávání a informování. Vyvíjí a dodává vlastní zařízení a služby pro péči o hasiče ještě dříve, než vyjedou ze zbrojnice k zásahu. Mnohaleté zkušenosti a vývoj přímo na hasičské zbrojnici umožňují společnosti dodávat hasičům flexibilní, cenově efektivní a zároveň silný nástroj.

FRP Services, s.r.o.

STRIX Chomutov, a.s.

13.5.2019

Společnost STRIX Chomutov, a.s., s partnery PREFA Kompozity, a.s., a Fakultou stavební ČVUT v Praze na veletrhu PYROS představí mobilní ochranou a balistickou bariéru – BALBAR, která vzniká v rámci výzkumného a vývojového projektu FV10506 podporovaného MPO ČR.

STRIX Chomutov, a.s.

INTE, s.r.o.

13.5.2019

Společnost INTE, s.r.o., se zaměřuje především na detekci a potlačení požáru technologických zařízení, detekci a hašení jisker a žhavých částic v dopravních systémech a elektrické požární signalizace ve standardních i specifických aplikacích.

INTE, s.r.o.

IAI – Israel Aerospace Industries

13.5.2019

IAI – to je více než technologie, to je kreativita. Kreativita, která se zrodila z pozitivního přístupu kombinovaného s desetiletími zkušeností ověřených v boji.

IAI – Israel Aerospace Industries

Dantherm A/S

12.5.2019

Dantherm Mobile Heating and Cooling Solutions patří již více jak dvě desetiletí k vyhledávaným výrobcům mobilních topných, větracích a klimatizačních jednotek pro vojenské a humanitární tábory. Je společností s celosvětovou působností a partneři oceňují především jejich rozsáhlou expertízu při zajišťování pohodlí pro člověka ve všech klimaticky náročných oblastech.

Dantherm A/S

IDET ARENA: Univerzita obrany

12.5.2019

Univerzita obrany poskytuje akreditované vzdělání v bakalářských, magisterských a doktorských studijních programech, které jsou vojenského, vojensko-manažerského, ekonomického, technického a zdravotnického zaměření. Je rovněž centrem celoživotního vzdělávání.

IDET ARENA: Univerzita obrany

České vysoké učení technické v Praze

11.5.2019

Svou činnost představí na veletrhu také České vysoké učení technické v Praze.

České vysoké učení technické v Praze

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště