Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
20.-22.10. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

O veletrh IDET 2019 je mimořádný zájem, stánky vystavovatelů zaplní rekordní plochu a návštěvníci uvidí špičkovou vojenskou techniku

 

Výdaje na obranu celosvětově rostou, vývoj obranných a bezpečnostních technologií se zrychluje a v letošním roce vrcholí dlouho připravovaný tendr na bojová vozidla pěchoty pro českou armádu. To vše se pozitivně odrazí na mezinárodním veletrhu obranné a bezpečnostní techniky IDET, který na brněnském výstavišti proběhne od 29. do 31. května 2019.

„Zájem vystavovatelů o IDET je vyšší než před dvěma lety, veletrh bude rozsáhlejší a na exponáty bohatší. Nárůst nespočívá ve vyšším počtu stánků, ale ve výrazném rozšíření pronajatých ploch, protože firmy chtějí předvést větší množství atraktivních exponátů,“ říká ředitel projektu Michalis Busios.

V pozadí zvýšeného zájmu je nepříznivá bezpečnostní situace, ohrožení terorismem a vznik nových ohnisek napětí různě po světě. Podíl výdajů na obranu na HDP dnes roste nejen v České republice, ale téměř všude. Na zvýšenou poptávku reagují výrobci obranné a bezpečnostní techniky, kteří více investují do výzkumu a vývoje a chtějí své novinky ukázat potenciálním zákazníkům. Trhy České republiky i okolních zemí jsou pro dodavatele atraktivním odbytištěm, proto se na letošní IDET hlásí noví vystavovatelé zejména ze zahraničí a další zajímaví účastníci se na brněnské výstaviště vracejí. Navíc jsme tradiční zbrojařskou velmocí a máme co předvést zákazníkům z celého světa. Veletrh IDET proto opět navštíví představitelé ozbrojených sil mnoha zemí, oficiálně je pozváno čtyřicet armádních delegací z celého světa.

Datum: 12.2.2019 15:26:00

Současně také

PYROS
20.-22.10. 2021


ISET
20.-22.10. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště