Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
9.-11.6. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

NIDES s.r.o.

 

NIDES s.r.o. představuje špičkové výrobky společností:

VECTRONIX AG, Švýcarsko
Přístroje pro denní a noční pozorování a systémy pro určení přesné polohy cíle

STERNA – Digitální pozorovací stanice
STERNA, vybavená gyroskopem, poskytuje trvale skutečnou hodnotu severu, bez nutnosti dalších prostředků pro určení severu. STERNA spolehlivě pracuje i v silném a měnicím se magnetickém prostředí. STERNA je předurčena pro plnění úkolů předsunutých dělostřeleckých a leteckých pozorovatelů apod.

Ruční přístroje pro pozorování a určování polohy
Monokulární nebo binokulární dalekohledy s noční větví, laserovým značkovačem a dálkoměrem s měřením vzdálenosti až do 20 km, DMC a GPS, s vysokou kvalitou pozorování v denní i noční době, umožňující orientaci a určení polohy cíle.

TELEROB GmbH, Německo

Robot tEODor
Těžký robot s vynikající průchodností, robustní konstrukce, výborná manévrovatelnost, vysoká citlivost, přesnost a plynulost pohybu jednotlivých ramen při manipulaci s předměty.

Robot telemax
Střední robot telemax je vybaven čtyřmi nezávisle ovládanými pásy s vynikající průchodností robotu i v nejtěžších terénních podmínkách, budovách apod. Unikátní princip řízení ramen TCP (Tool Centre Point) umožňuje jejich ovládání podobně jako lidské ruky.

miniROBOT COBRA MK2
COBRA MK2 je určen zejména pro průzkum ve stísněných prostorech (potrubí, jeskyně …) a zejména k prohlídce podvozků motorových vozidel.

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Veletrhu IDET se zúčastňujeme pravidelně. Vždy jsme byli velmi spokojeni se službami poskytovanými a.s. Veletrhy Brno i se zázemím včetně profesionálního přístupu pracovníků. IDET je pro nás velmi důležitou výstavou – patří mezi významné veletrhy ve východní Evropě. IDET vždy splnil naše očekávání.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Naše nabídka bude jako vždy velmi zajímavá nejen pro naše zákazníky, ale také pro ostatní návštěvníky. Představíme nový model dálkově ovládaného robota teleMAX PLUS pro pyrotechnické aplikace od výrobce TELEROB, Německo, digitální pozorovací stanici STERNA TI určenou zejména pro předsunuté dělostřelecké a letecké návodčí, výrobce VECTRONIX AG, Švýcarsko a také mobilní rentgenové zařízení MONOS od firmy Logos Imaging, USA.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Další zvýšení zájmu našich zákazníků o výrobky společností, které zastupujeme a samozřejmě také o novinky, které splňují dokonale jejich požadavky. V neposlední řadě také očekáváme nové možnosti spolupráce s našimi zahraničními partnery. Jsme přesvědčeni, že IDET 2017 naplní naše očekávání.

www.nides.cz

Datum: 3.1.2017 14:10:00

Současně také

PYROS
9.–12. 6. 2021


ISET
9.–12. 6. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště