Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
6.-8.10. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

MVVS spol. s r.o.

 

Firma MVVS již od roku 1953 vyrábí spalovací motory určené pro použití v leteckých modelech, od roku 2000 v UAV letounech, převážně pro soutěžní, ale i pro komerční, respektive vojenské použití. MVVS je velmi úspěšnou značkou, získala několik titulů mistra světa včetně prestižního v kategorii F3D a byla držitelem mnoha rychlostních světových rekordů. Motory MVVS jsou úspěšně osazovány do UAV letounů jak v Evropě, tak i mimo ni.

MVVS 190 CN4
Dvoutaktní čtyřválcový motor o zdvihovém objemu 190 ccm s výkonem 14,7 kW.
Je vyráběn ve dvou variantách se spodním sáním, řízeným klapkovým ventilem nebo s elektronickou vstřikovací jednotkou ECU. Kliková skříň je vyrobena přesným CNC obráběním z plného materiálu. Kliková hřídel je uložena ve čtyřech kuličkových ložiscích. Ojnice jsou osazeny jehlovými ložisky. Písty jsou vyrobeny z hliníkové slitiny s vysokým obsahem křemíku. Písty se speciální povrchovou úpravou, která snižuje tření a zajišťuje delší životnost. Válce z hliníkové slitiny mají vnitřní pracovní plochu upravenou metodou Nikasil.
Motor se vyznačuje klidným chodem, snadnými starty a plochým průběhem točivého momentu. Je vhodný pro širokou škálu typů UAV letounů.

www.mvvs.cz

Datum: 5.5.2015 10:05:00

Současně také

PYROS
6. - 8.10. 2021


ISET
6. - 8.10. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště