Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Meopta představuje své portfolio v oblasti vojenských aplikací

 

Meopta, renomovaný výrobce optických produktů, vyvíjí a vyrábí širokou škálu optických přístrojů i pro vojenské účely. V Brně na veletrhu IDET aktuálně představuje produktové portfolio pro obranné složky, zejména Armádu České republiky a Policii České republiky. „Snažíme se tu také prezentovat naše výrobní kapacity a technologické schopnosti, které nabízíme v rámci různých industriálních programů, do kterých se snažíme zapojit jako lokální partner,“ říká Lukáš Haubelt, manažer obchodu Meopty pro vojenské aplikace.


„Je známé, že Meopta se snaží být industriálním partnerem v rámci projektů nových BVP vozidel, takže zde na veletrhu jednáme s firmami, které se tu také prezentují,“ dodává Lukáš Haubelt k veletržní účasti. Na stánku společnosti zdůrazňuje, že Meopta nechce být pro obranné složky pouhým dodavatelem, ale především profesionálním partnerem, který zajišťuje i pozáruční servis, údržbu a je místním kvalifikovaným poradcem na oblast optických přístrojů a systémů.

Meopta nabízí vojákům ruční vojenské přístroje, jako jsou noktovizní přístroje, zvětšovací moduly, kolimátory a puškohledy. Je také známým světovým výrobcem v oblasti optických systémů pro obrněná vozidla a tanky a také optických systémů pro aplikace v ozbrojených složkách, ať už se jedná o námořní a letecké systémy a komponenty, systémy pro výcvik a simulaci či optické a optoelektronické sestavy a komponenty.

Společnost dodává své výrobky do více než 55 zemí světa a je specialistou nejen na vojenské produkty, ale především pro civilní sektor. „Pro Meoptu je klíčová tzv. industriální výroba, která představuje téměř 80 % všech našich aktivit. Řešíme například aplikace pro zdravotnický nebo polovodičový průmysl, což je dnes obrovský boom, nebo optická zařízení pro digitální projekci v kinech. Naše pole působnosti je velmi široké. Obecně patříme ke špičce v opracování skla, výroby optických komponentů a optických systémů jako takových,“ říká o Meoptě obchodní manažer.

Datum: 29.5.2019 16:17:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště