Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

LPP: Výrobce, vývojář a systémový integrátor v oblasti letectví, bezpečnosti a umělé inteligence

 

LPP s.r.o. je technologická společnost založená roku 1993, která se velmi rychle propracovala mezi nejvýznamnější výrobce a vývojáře leteckých přístrojů na českém trhu. Společnost postupně rozšiřovala své zaměření na další oblasti výroby, a to zejména pro pozemní jednotky úspěšnou integrací vozidlového informačního systému, včetně řízení boje (VIBMS) jako součást systému velení a řízení v několika bojových a podpůrných platformách české armády jako je například T-72M4CZ nebo PANDUR II. Na svoje úspěchy navazuje společnost LPP s.r.o. kooperací s britskou společností Supacat a integrací vlastních systémů vetroniky, velení a řízení do vozidel HMT 400.

Současně s výrobou a integrací vetroniky se společnost zaměřuje na vývoj a výrobu datových a ovládacích terminálů, diagnostických jednotek a také pozorovacích přístrojů jak pro vozidla, tak pro sesednutého vojáka. Pomocí vlastního robustního softwaru umožňuje společnost LPP propojit sesednutého vojáka až po štábní úroveň v komplexní C6 ISR systém.

Společnost paralelně vyvíjí, vyrábí a integruje do letadel a vrtulníků moderní EFIS a ESIS displeje, mission computers, HUMS a další letecké přístroje. V minulosti se firma podílela na integraci avioniky do stíhaček L-39, L-159 nebo nově do stíhačky L-39NG.

LPP s.r.o. poskytuje zákazníkům po celém světě komplexní řešení nejenom v obranném a bezpečnostním sektoru, ale i pro civilní zákazníky. LPP řešení zahrnují prvky umělé inteligence, analýzy velkých dat a kybernetické bezpečnosti, které jsou zakomponovány jak odděleně, tak v rámci komplexního C6 ISR systému. Především se společnost LPP zabývá vývojem Automatického biometrického identifikačního systému (ABIS), systému na rozpoznávání objektů a obličejů v reálném čase a AI analýzou obrazu. Pomocí těchto jednoduše integrovatelných softwarů obohacuje společnost LPP svá řešení o vylepšené detekční a identifikační schopnosti, zajišťující maximální úroveň bezpečnosti.

 

Datum: 5.8.2021 14:14:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště