Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
6.-8.10. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

JISR Institute vytváří architektury systémů velení a řízení

 

Společnost JISR Institute se zaměřuje na budování komplexních schopností v oblastech ISR (Intelligence Surveillance and Reconnaissance) a EW (Electronic Warfare). Vytváří architektury systémů velení a řízení a tím přispívá k naplňování schopností C4ISTAR zejména na taktické a operační úrovni.

K dosažení těchto schopností JISR Institute analyzuje požadavky uživatele, definuje vhodná řešení a dodává softwarové i hardwarové systémy. Konkrétněji se jedná o taktické prostředky pro zaměření a identifikaci cílů, rušící systémy komunikačních a radarových prostředků a antidronové systémy. Významnou přidanou hodnotou pro zákazníka je integrace těchto prostředků a systémů do jedné komplexní architektury a implementace systémů řízení na jednotlivé stupně velení včetně možného návrhu architektury taktické rádiové komunikace míst velení, sesednutého prvku nebo vozidel.

Nedílnou součástí je zavádění vzdělávacích a školicích programů. JISR Institute poskytuje zákazníkovi on-site podporu po celou dobu životního cyklu dodávaných řešení – od analýzy až po nasazení v reálné misi.

Společnost spolupracuje se špičkovými odborníky z oblasti návrhu architektur systémů C4 (Command, Control, Communication, Computers), ISR a EW. Tito odborníci pochází z armádní praxe, z vědecké komunity i od obchodních partnerů.

Kromě oblasti vojenských technologií JISR Institute rovněž zastřešuje komplexní dodávky bezpečnostních systémů pro zpravodajské služby, složky IZS či jiné bezpečnostní složky státu.

 

 

Datum: 25.6.2021 12:47:00

Současně také

PYROS
6. - 8.10. 2021


ISET
6. - 8.10. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště