Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
20.-22.10. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

INTE, s.r.o.

 

Ochrana technologických zařízení před požárem a výbuchem

Společnost INTE, s.r.o., se zaměřuje především na detekci a potlačení požáru technologických zařízení, detekci a hašení jisker a žhavých částic v dopravních systémech a elektrické požární signalizace ve standardních i specifických aplikacích.

Systém detekce jisker GreCon byl speciálně vyvinut a zkonstruován pro detekci a potlačení možných zdrojů požáru v odsávacích a dopravních potrubích, filtrech, silech, bunkrech a dalších dopravních systémech. Umožňuje detekci jisker a žhavých částic, jejich hašení nebo separaci v potrubích a ostatních dopravních systémech. Zabraňuje proniknutí jisker a žhavých částic do filtrů a sil, kde by mohly způsobit požár nebo výbuch.

Firma GreCon vyvinula několik variant vlastních IR hlásičů jisker a žhavých částic, ale zahrnula do svého systému i několik špičkových požárních hlásičů jiných výrobců, jako multisenzorový hlásič požáru / detektor výbuchu MEX-3 švýcarské firmy IEP Technologies, IR/UV hlásič plamene X5200 a další typy americké firmy DETRONICS, požární hlásiče plynů hoření GSME německé firmy GTE-ADICOS, průmyslové nasávací systémy australské firmy XTRALIS a další systémy hašení a separace. Tím firma GreCon výrazně rozšířila možnosti aplikace těchto rychle reagujících ochranných systémů.

Požární uzávěry FIRESAFE R90/K90 německé firmy GSB jsou určeny k uzavření odsávacích potrubí, procházejících mezi dvěma rozdílnými požárními úseky. Jsou určeny do potrubí pro odsávání prachovitých, zrnitých či vláknitých materiálů a k odsávání mastnot, olejových výparů a prachů. Uzávěry FIRESAFE mají v otevřeném stavu plně průchozí průřez potrubí.

Systémy ochrany proti výbuchu německé firmy REMBE jsou určeny k odlehčení nebo potlačení výbuchu. Ve spolupráci s firmou GreCon nabízí účinnou ochranu elevátorů.

www.inte.cz

PAV F 037

Datum: 13.5.2019 9:23:00

Současně také

PYROS
20.-22.10. 2021


ISET
20.-22.10. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště