Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

IDET opět nabídl českému obrannému trhu mezinárodní spolupráci, poprvé dorazil i Izrael


Veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu letos opět po delší pauze nabídnul českým firmám možnost domluvit mezinárodní obchodní spolupráce. Český trh letos získal mimořádnou příležitost navázat kontakt v tomto oboru také s Izraelem. Představitelé izraelského ministerstva obrany na úvodním setkání vyzdvihli mimo jiné dlouhotrvající pozitivní vztahy. Také v Česku vidí tradičního spojence v obranném průmyslu, který s ním spolupracuje už od dob války o izraelskou nezávislost.

V pavilonu P v izraelské expozici SIBAT Israel Ministry of Defense naleznete několik významných firem. Plasan, izraelský výrobce vozidel, přijel na IDET představit mimo jiné unikátní materiály. Firma představuje inteligentní komponenty pro vysokou manévrovatelnost v terénu a nové ochranné prvky pro celou posádku.

Kromě inovativních řešení pro bojová vozidla se na izraelské expozici představila také společnost Orbit, která prezentuje víceúčelový výsadkový terminál WGS. Terminál lze využít ve vojenských i komerčních pásmech a slouží ke komunikace s letadly, vrtulníky, transportéry i bojovými stíhačkami.

 

Datum: 6.10.2021 15:55:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště