Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
20.-22.10. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

ICZ s unikátními novinkami

 

Skupina ICZ, zastoupená na letošním ročníku společnostmi ALES, s.r.o., DELINFO, spol. s r.o.  a S.ICZ a.s. patří mezi tradiční vystavovatele veletrhu IDET. Účast na 15. ročníku tohoto prestižního veletrhu je tak potvrzením jejich dlouhodobé a úspěšné spolupráce s Armádou České republiky, Národním bezpečnostním úřadem a v obecném pohledu s ozbrojenými, bezpečnostními a záchrannými složkami státu.

Pro letošní IDET skupina ICZ ze svého portfolia vybrala několik skutečně unikátních novinek. Tou nejvýznamnější je propojení systémů velení a řízení pozemních a vzdušných sil a schopnost sdílení společného operačního obrazu situace (Common Operational Picture) prostřednictvím služby NVG (NATO Vector Graphic) nebo Friendly Force Tracking (FFI) ve prospěch společného bojového velení.

Společnost ALES, s.r.o. představí nejnovější generaci ověřeného a Vzdušnými silami Armády České republiky a Ozbrojenými silami Slovenské republiky používaného systému řízení letového provozu ICZ LETVIS. Systém je charakteristický otevřenou, modulární a škálovatelnou architekturou, vysoce přesným zpracováním polohových dat, spolehlivou predikcí/detekcí konfliktů, aplikací požadavků na informační bezpečnost, silným poměrem cena-výkon a v neposlední řadě nízkými provozními náklady.

Společnost S.ICZ a.s. se dlouhodobě zabývá vývojem a výrobou certifikovaných kryptografických prostředků určených primárně pro ochranu utajovaných informací a v této oblasti úzce a spolupracuje s Národním bezpečnostním úřadem, resp. Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost. Pro letošní IDET vybrala ze svého portfolia sadu špičkových komunikačních kryptografických prostředků LANPCS certifikovaných v ČR a EU.

Schopnost nabídnout integraci systémů velení a řízení ve vazbě na nejmodernější produkty a řešení v oblasti informační bezpečnosti je potvrzením zcela výjimečného postavení skupiny ICZ na trhu obranných a bezpečnostních informačních technologií.

 

Datum: 7.3.2019 8:31:00

Současně také

PYROS
20.-22.10. 2021


ISET
20.-22.10. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště