Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Glomex Military Supplies

 

Leopard 2A7+
Tanky Leopard 2 jsou díky své konstrukci a novým verzím považovány za nejlepší tanky současnosti. Vrcholem geneze je Leopard 2A7+, jenž vychází ze zkušeností získaných během nasazení předchozích verzí v Afghánistánu. Hlavní odlišností verze A7+ od starších provedení je schopnost účinně působit i v urbanizovaném prostředí, tank je tedy vhodný pro konflikty s vysokou i nízkou intenzitou a pro nasazení v městském prostředí. Velkou výhodou pro uživatele tanků Leopard je program podpory LEOBEN. Už od roku 1969 se v rámci něj sdružují uživatelé tanků a vozidel rodiny Leopard a přináší jim strategickou spolupráci, která zlevňuje provoz, údržbu, servis i modernizace.

Leopard 2A7+ oproti předchozím verzím nabízí delší hlaveň kanonu ráže 120 mm, a tedy i větší úsťovou rychlost při výstřelu a účinek na cíl. Kanon je kompatibilní s veškerou municí NATO a může používat i programovatelnou munici. K efektivitě bojové činnosti tanku přispívají nové optické pozorovací systémy s denním i nočním režimem a s větším dosahem a také úpravy na podvozku a v interiéru tanku.Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Patříme k pravidelným účastníkům IDETu a bohužel pozorujeme postupný trend snižujícího se počtu konečných zákazníků a menších možností oslovit potenciální klienty i oficiální zahraniční delegace. Rádi bychom, aby se tento trend změnil a IDET se stal opět více odborným a kontraktačním veletrhem, na kterém je možné produktové portfolio představit tzv. decision makerům.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Již tradičně představujeme celou řadu výrobků. Mezi exponáty nebudou chybět nízkoprofilové brýle nočního vidění AN/PVS-21 s modulem COTM od společnosti Steiner, přilby od společnosti OpsCore nebo padáková technika od výrobce Airborne Systems. Zároveň nově budeme prezentovat vybrané produkty společnosti Krauss-Maffei Wegmann.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Naše společnost má širokou nabídku produktů s vysokou přidanou hodnotou a spolupracuje se špičkovými výrobci. Zaměřujeme se hlavně na dodávky pro letectvo a speciální jednotky, které vyžadují vysoký technologický standard i kvalitu a spolehlivost. Oslovujeme tedy zákazníky, kteří často potřebují individuální přístup i speciální produkty. Stejně tak jsou pro nás důležité i zakázky pro policejní jednotky, pro které jsme schopni zajistit výzbroj i výstroj a vybavení podle specifických požadavků.

Co očekáváte od letošního ročníku?
Už tradičně se na IDETu setkáváme s našimi současnými klienty i obchodními partnery, což nám pomáhá zlepšovat vzájemnou spolupráci. Samozřejmě ale chceme také najít nové zákazníky a navázat nové obchodní kontakty. Očekáváme tedy, že IDET 2017 k tomu vytvoří vhodné podmínky a my tak budeme mít možnost prezentovat své produkty významným zástupcům potenciálních zákazníků a obchodních partnerů především ze střední a východní Evropy.

www.glomex-ms.com

Datum: 3.1.2017 9:19:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště