Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

EVPÚ Defence a.s.

 

Stacionární monitorovací systémy řady SIRIUS
Mohou být použity pro monitorování a sledování důležitých lokalit, například státních hranic, letišť, ropných rafinérií, elektráren, přístavů a dalších míst s potřebou zvýšené ochrany proti narušení ať již ve dne nebo v noci. Detekce osoby je až 20 km.

Monitorovací systém v boxu BMS-MIRA 42
Používá se především pro ochranu proti nežádoucímu narušení jak ve dne, tak i v noci. Systém může být nainstalován na jakýkoliv typ vozidla, které disponuje dostatečným prostorem potřebným pro montáž. Základní konfigurace obsahuje manipulátor, senzorový kontejner s nechlazenou termovizní kamerou, denní CCD TV kameru (volitelně laserový dálkoměr), operátorskou konzolu a napájecí příslušenství.

SeeCheck
„Sýček“ je zobrazovací systém určený zejména pro sledování blízkého okolí vozidla nebo pro ochranu výsadku vozidla ve dne či v noci. Systém je tvořen polohovací senzorickou jednotkou s integrovanými zobrazovacími moduly. Polohovací senzorická jednotka dovoluje plynulé navádění v azimutu k zajištění kontinuálního sledování kolem vozidla. Senzorická část polohovací jednotky je tvořena denní a noční pozorovací větví.

MSR-W
Společnost EVPÚ Defence letos připravuje zcela revoluční projekt nového manipulátoru MSR-W, který oproti běžným manipulátorům této řady umožňuje přenos kapalného média k použitým optickým zařízením, ať už za účelem chlazení, či ostřiku čoček. Tato vlastnost činí manipulátor MSR-W zcela neocenitelným především v pouštních oblastech, kde jsou kamery vystaveny extrémním teplotám a znečištění pískem.

  • videosignál HD-SDI
  • datová komunikace Ethernet 1000BaseT
  • nosnost až 100 kg
  • až 3 oddělená kapalná média
  • rozsah pohybu ramen manipulátoru ±90°
  • rychlost otáčení v elevaci i azimutu 100°/s

Mira 25 HD
Tento monitorovací systém je ideální pro využití policie nebo armády, jelikož umožňuje práci členům krizového štábu, strážníkům a dalším členům Integrovaného záchranného systému přímo na místě zájmové události a jeho použití při sledování a dohled v denní a noční době pomocí IR kamery a denní HD kamery.

Systém může být vzdáleně ovládán a informace přenášeny do řídicího centra.

Zařízení je možno instalovat na jakýkoliv typ vozidla, který disponuje dostatečným prostorem, potřebným pro montáž, přičemž obrys vozidla zůstává nezměněn i po kompletní modifikaci.

Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET?
Tak jako v minulosti i letos budeme vystavovat společně s naší mateřskou společností. Tento rok plánujeme jednu z největších expozic. V době kdy se očekává, že státy dají více peněz do ochrany a prevence proti terorismu, chceme zákazníkům představit naši produkci. 15 let existence firmy EVPÚ Defence a.s. a více jak 40letá historie EVPÚ a.s. je dostatečná záruka kvality našich výrobků, které patří mezi světovou špičku.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Samozřejmě každá nová návštěva je přínosem a může se z ní vyvinout zajímavá obchodní příležitost, ale nejlepší setkání pro nás jsou taková, na kterých jsme se dohodli v předstihu. Letos bychom chtěli na našem stánku uvítat potenciální partnery jak české, tak i zahraniční. Doufáme, že zájem o naše produkty projeví mimo jiné i speciální složky, které přímo využívají výrobky jako naši koncoví uživatelé.

Co zajímavého z nabídky vaší společnosti uvidíme na veletrhu? Jaké novinky na veletrhu představíte?
Na veletrhu chceme prezentovat naše nejžádanější monitorovací systémy Sirius a BMS-MIRA 42. Co se týká nových výrobků, předvedeme zákazníkům nové denní i noční kamery, elektrooptický kontejner Crane a pozorovací systém SeeCheck s duálními senzory.

www.evpudefence.com/cs

Datum: 3.1.2017 9:19:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště