Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET 2021
20.-22.10. 2021

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

e.sigma, s.r.o.

 

Skupina e.sigma je specializovaný dodavatel integrovaných řešení výcviku s více než 30letou tradicí, dodávající řešení pro armády různých zemí, bezpečnostní agentury a obranný průmysl.

V e.sigma věříme, že standardizace a použití běžně dostupných komerčních zařízení, vybavených snadno použitelným softwarem, umožňuje uživatelům jejich jednoduchou údržbu, aktualizaci a rozšíření. Náš specializovaný vývoj softwaru a modulární simulační platforma jsou lehce použitelné v různých typech výcvikových center, které reflektují konkrétní potřeby zákazníka.

V rámci veletrhu IDET jsme se rozhodli prezentovat parašutistický výcvikový simulátor SOKOLTM, který nabízí vícestupňový komplexní trénink jak pro začátečníky, tak i zkušené parašutisty, a také pro speciální a obojživelné jednotky.

Trénink na simulátoru SOKOLTM poskytuje, oproti reálnému seskoku, možnost opakování seskoku za stejných podmínek tak často, dokud je potřeba. Jednotlivá cvičení je možno rozšířit různými úpravami, např. změnit počasí, povětrnostní podmínky, střídat den a noc, čímž se docílí zvýšení obtížnosti výcviku, odpovídající schopnostem studenta.

Na rozdíl od reálného seskoku, umožňuje prostředí simulátoru SOKOLTM navodit u studentů pocit bezpečí. To zaručuje, že se student po celou dobu výcviku plně soustředí na řešení problémů, které na padáku mohou nastat. Díky širokému spektru tréninkových možností vyplňuje simulátor SOKOLTM prostor mezi teorií a praxí.

www.esigma-systems.com

Datum: 3.1.2017 9:19:00

Současně také

PYROS
20.-22.10. 2021


ISET
20.-22.10. 2021

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště