Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

B.O.I.S. – FILTRY, spol. s r. o.

Multispektrální maskovací sítě
jsou určeny k maskování mobilních a stacionárních objektů ve viditelné, infračervené (blízké, střední, vzdálené) a mikrovlnné oblasti. Mají modulární strukturu, která umožňuje spojování do potřebných rozměrů, a jsou dodávány ve třech základních provedeních (letní, zimní, pouštní), doplněných řadou speciálních alternativ. Kompletní souprava zahrnuje kotvicí, deformační a nosné prvky odpovídající její velikosti a účelu použití.

Multispektrální mobilní maskování
umožňuje maskování vozidel ve viditelné, infračervené (blízké, střední, vzdálené) a mikrovlnné oblasti a je navrženo na míru pro daný typ vozidla. Skládá se z jednotlivých dílů, které jsou konstruovány pro konkrétní část techniky. Dodává se v různých barevných kombinacích podle potřeb odběratele. Mobilní maskování nezhoršuje manévrovatelnost, použití zbraní a přístup k příslušenství a umožňuje snadnou a rychlou demontáž pro potřeby servisu techniky.

Prodyšné NBC ochranné převleky
poskytují ochranu povrchu těla proti parám, aerosolům a kapkám bojových chemických látek, radioaktivnímu prachu, biologicky aktivním částicím. Ochranná síla spočívá v třívrstvém systému speciálních tkanin a značně překračuje standartní požadavky.Jste pravidelnými vystavovateli veletrhu IDET? Jaké jsou vaše zkušenosti s minulými ročníky?
Veletrhu IDET se účastníme opakovaně a naše zkušenosti jsou pozitivní.

Potkáváte se v Brně s těmi správnými zákazníky?
Veletrh IDET je pro nás příležitostí k představení novinek a inovací našich výrobků, možností oslovení nových potencionálních zákazníků a rovněž prostorem k setkání a pohovoření se stávajícími partnery.

Koho především chcete svojí nabídkou oslovit?
Chtěli bychom oslovit Armádu České republiky a Armádu Slovenské republiky.

www.bois-filtry.cz

Datum: 3.1.2017 9:19:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště