Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

B.O.I.S. – FILTRY, spol. s r. o.

 

Multispektrální maskovací sítě

Jsou určeny k maskování mobilních a stacionárních objektů  ve viditelné, infračervené (blízké, střední, vzdálené) a mikrovlnné oblasti. Maskovací sítě mají modulární strukturu, která umožňuje spojování do potřebných rozměrů, a jsou dodávány ve třech základních  provedeních (letní, zimní, pouštní), doplněných řadou speciálních alternativ. Kompletní souprava zahrnuje i kotvicí, deformační a nosné prvky odpovídající její velikosti a účelu použití.


Multispektrální mobilní maskování

Umožňuje maskování vozidel ve viditelné, infračervené (blízké, střední, vzdálené) a mikrovlnné oblasti. Mobilní maskování je navrženo na míru pro daný typ vozidla. Skládá se z jednotlivých dílů, které jsou  konstruovány pro konkrétní část techniky. Je dodáváno v různých barevných kombinacích podle potřeb odběratele. Mobilní maskování nezhoršuje manévrovatelnost, použití zbraní a přístup k příslušenství a  umožňuje snadnou a rychlou demontáž pro potřeby servisu techniky.


Prodyšné NBC ochranné převleky

Tyto převleky poskytují ochranu povrchu těla proti parám, aerosolům a kapkám bojových chemických látek, radioaktivnímu prachu, biologicky aktivním částicím. Ochranná síla spočívá v třívrstvém systému  speciálních tkanin a značně překračuje standardní požadavky.

Datum: 12.1.2015 15:01:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště