Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

Projev Jiřího Kuliše na zahájení Bezpečnostních veletrhů

 

Vážený pane prezidente,
Vážený pane ministře Stropnický, vážení hosté,
je mi ctí, že Vás mohu jménem společnosti Veletrhy Brno a.s. přivítat na bezpečnostních veletrzích IDET – PYROS – ISET.

Všichni víme, snad kromě těch pár protestujících aktivistů, že zajištění práva a pořádku, tedy bezpečnosti občanů je jednou z hlavních úloh státu. Všichni víme, kromě těch pár aktivistů, že dnes a denně čelíme novým bezpečnostním výzvám. Ideální svět dobra s poctivými úmysly bohužel neexistuje. Na světě jsou dobří hoši „the good guys“ a „bad guys“, špatní hoši, a v boji s nimi nám pomáhají bezpečnostní technologie.

V tomto kontextu roste význam bezpečnostních veletrhů, které jsou službou pro bezpečnostní průmysl a představují platformu pro transparentní, zdůrazňuji transparentní, nabídku nových technologií pro bezpečnostní složky, čímž ve svém důsledku slouží posílení naší bezpečnosti. Pro české výrobce jsou pak i významnou exportní platformou.

Chci poděkovat panu ministru Stropnickému, jeho kolegům z vedení ministerstva obrany ČR a Armádě ČR za proaktivní přístup a podporu veletrhu IDET. Za podporu chci poděkovat Prezidiu České policie a generálnímu ředitelství Hasičského záchranného sboru. Vážím si spolupráce s Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu při přípravě veletrhu.

I wish to welcome all our international guests for being with us and taking part in this event as exhibitors or professional visitors, especially delegations from 15 countries which have accepted our joint invitation with Czech Ministry for Defense.

A special welcome to the Turkish delegation and participation in the capacity of the partner country at the IDET. If I am not mistaken, Turkey has the second largest army in the world, after United States, and a very extensive defense industry. So thank you for showing us your capabilities. I hope all of you will have a fruitful show and enjoyable stay!

Závěrem bych chtěl poděkovat jako občan, který se cítí bezpečně, Vám všem za to, co děláte pro naši bezpečnost. Věřím, že bezpečnostní veletrhy IDET – PYROS – ISET přispějí k tomu, že svět bude zase o něco bezpečnější, že bude vyhrávat dobro, ti dobří hoši.

Přeji všem úspěšný veletrh!

Datum: 1.6.2017 17:00:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště