Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

WB GROUP

 

WB GROUP, největší soukromý dodavatel obranného průmyslu v Polsku, navrhuje a vyrábí nejmodernější systémy, které integrují komunikaci, bezpilotní letecké systémy, vyčkávací zbraňové platformy a podsystémy řízení palby do robustních a agilních integrovaných řešení, která dodávají zdokonalené možnosti do systémů vozidel a zbraní a pro sesedlé jednotky. Společnost inovuje a vyvíjí špičková technologická řešení potřebná pro řešení moderních a víceooborových konfliktů a zabezpečení kritických infrastruktur.

Skupina nabízí nejmodernější řešení pro mezinárodní ozbrojené síly v následujících oblastech:

  • pozorovací a průzkumné systémy
  • komunikace, řízení a systémy řízení boje
  • požární systémy
  • úderné systémy
  • systémy IT a kybernetické bezpečnosti
  • servis, podpora a modernizace vojenského vybavení
  • řešení e-mobility

Klíčovou výhodou systémů nabízených WB-GROUP je jejich modularita a škálovatelnost. To umožňuje velké množství konfigurací produktů skupiny WB GROUP, což z něj činí komplexní sadu nástrojů pro správu víceoborového bojiště v souladu s očekáváním uživatelů.

Skupina se zaměřuje na inovace a vývoj špičkových technologických řešení. Obchodní filosofie přijatá skupinou je vyjádřena v nabídce produktů, která zahrnuje celosvětově unikátní řešení nasazená na nejnáročnějších trzích.

Technologie, které nabízí skupina WB GROUP, jsou založeny na dlouholetých zkušenostech získaných při provozu řešení WB-Group implementovaných v polských ozbrojených silách a na dlouhodobé spolupráci s nejnáročnějšími zákazníky po celém světě. Díky tomu je WB GROUP dnes největším polským exportérem vojenských technologií sloužících zákazníkům v desítkách zemí, včetně USA.

Vlastní řešení, která definují standardy nejen v Polsku, ale i globálně, jsou zdrojem úspěchů WB GROUP na globálním trhu vojenských systémů.

Jako globální společnost má WB GROUP kanceláře a technologická centra v nejrozvinutějších regionech po celém světě. Z Asie a Středního východu až po USA skupina zaměstnává více než 1200 zaměstnanců, z nichž více než polovinu tvoří inženýři a pracovníci výzkumu a vývoje.

www.wbgroup.com.pl

PAV P 013

Datum: 2.5.2019 14:38:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště