Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

VOP CZ, s.p.

 

Automatizovaný robotický pozemní systém TAROS V2 je určen pro bojovou a logistickou podporu mechanizovaných, průzkumných a speciálních jednotek ve složitém operačním prostředí s vysokou mírou rizika. Automatizovaný robotický pozemní systém TAROS V2 je koncipován modulárním způsobem, kdy z jednotlivých modulů 4x4 a 2x2 je možno sestavit robotizované vozidlo TAROS V2 v konfiguracích 4×4/6×6/8×8 s možností dovybavení komponenty z širokého spektra příslušenství a to jak zbraňových, tak i robotických a senzorických systémů.


KERBEROS 3D VISION je celosvětově unikátní systém, speciálně vyvinutý pro kontrolu povrchu podvozků motorových vozidel v běžném provozu. Jeho posláním je odhalit a upozornit na podezřelé objekty na povrchu podvozku vozidla, při vjezdu do střeženého prostoru. Tento systém umožňuje automaticky odhalovat potenciální teroristické a sabotážní útoky, stejně jako různá špionážní zařízení.


Multifunkční nakladač a nosič nářadí dapper MILITARY je univerzální pomocník pro každou práci. Stroj využívá k manipulaci s nástroji zvedací teleskopické rameno, které je vybaveno univerzální koncovkou určenou pro připojení přídavných zařízení, jako jsou např. lopata, lžíce, podkop, sněhová fréza či pluh, rotační sekačka, atd. Využití je ve stavebnictví, zemědělství, při komunálních a zahradnických pracích nebo při údržbě průmyslových areálů.


NIMR AJBAN 440A je vysoce mobilní vozidlo s pohonem 4x4 zahrnující nejnovější technologie balistické ochrany a ochrany proti výbuchu. Je určeno pro použití v nejdrsnějších prostředích. Vozidlo nabízí výjimečné terénní schopnosti a bezkonkurenční spolehlivost a výkon. NIMR AJBAN 440A je navržen tak, aby splňoval nejvyšší vojenské standardy.

www.vop.cz

Datum: 3.1.2017 10:11:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště