Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IDET
24.-26.5. 2023

Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky

VOP CZ, s.p.

 

Automatizovaný robotický pozemní systém TAROS V2

Automatizovaný robotický pozemní systém TAROS V2 je určen pro bojovou a logistickou podporu mechanizovaných, průzkumných a speciálních jednotek ve složitém operačním prostředí s vysokou mírou rizika. Automatizovaný robotický pozemní systém TAROS V2 je koncipován modulárním způsobem, kdy z jednotlivých modulů 4x4 a 2x2 je možno sestavit robotizované vozidlo TAROS V2 v konfiguracích 4×4/6×6/8×8 s možností dovybavení komponenty z širokého spektra příslušenství, a to jak zbraňových, tak i robotických a senzorických systémů.

Systém pro kontrolu podvozků vozidel KERBEROS 3D VISION

KERBEROS 3D VISION je celosvětově unikátní systém, speciálně vyvinutý pro kontrolu povrchu podvozků motorových vozidel v běžném provozu. Jeho posláním je odhalit a upozornit na podezřelé objekty na povrchu podvozku vozidla při vjezdu do střeženého prostoru. Tento systém umožňuje automaticky odhalovat potenciální teroristické a sabotážní útoky, stejně jako různá špionážní zařízení.

KERBEROS 3D VISION nabízí pokročilou analýzu 3D obrazu s automatickým vyhodnocovacím systémem a pořízením plně barevného snímku podvozku v rozlišení  až 1,3 px/mm. Velikost pořízeného snímku a poměr stran je automaticky upraven a přibližuje se reálnému poměru šířky a délky vozidla tak, aby nedocházelo k jeho zásadním deformacím a zkreslování pozorovaných oblastí.

Datum: 15.1.2015 16:57:00

Současně také


Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Facebook

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště